Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Reink - z miejscówek to oczywiście HR 8671 - siódma planeta . i jedziemy z ( uwaga ) PLATYNĄ - dlaczego Platyna - bo kiedyś ten surowiec w skupie ( BOOM ) chodził po 21 000 kredytów a teraz po 50 000 ...!!! Oczywiście nie muszę przypominać że Platyna trafia się duuuużooo częściej niż Painite? A dwie tony Platyny to w zasadzie cena jednego painitu tylko że wielokrotnie łatwiej i szybciej zdobyta. Kopać Platyne!! Smile

Zeta Octantis - taki system bez stacji ( niezamieszkały ) Jest tam po prostu ładniej i jaśniej niż w 8671 i tam kopiemy wszystko - Painite, Platyna i ewentualnie Palladium .
W pobliżu Zeta Octantis są stacje które w okresie BOOM skupują Painite za 131 000 kredytów Smile W Zeta jest chyba pierwsza i na pewno czwarta planeta / pas typu Pristinne.
Odpowiedz
Jak nie kopać edycja 3
https://youtu.be/sfB5w2jeRJ0
Odpowiedz
Dobra, sprawa wymaga szczegółowego śledztwa, bo nie wiem czy to przypadek i bardzo dobra sesja, może gwiazdy ułożyły się w odpowiedniej konfiguracji czy jak....
Na HR 8671 planeta siódma planeta wewnętrzny metallic ring, pośrodku tego szarego ringu jest jest waźiutki paseczek trochę jaśniejszy kolorem niż pozostała część ringu. Jak na razie 8/10 astoid zawiera świętą trójce (painite palladiu platinium). Po przelogowaniu to samo. Może to przypadek... :> Tyle już tu latam ale jeszcze tego nie testowałem.
Wiem, że brzmi to jak tania zarzutka, ale postaram się coś więcej opowiedzieć po testach Smile


Odpowiedz
Sprawdzę, w tym momencie jestem niedysponowany.
Odpowiedz
[Obrazek: mythbusters.jpg?w=1000]

Przybyliśmy, pokopaliśmy, obaliliśmy.
Miałeś, Diox, dobre rzuty Smile
Odpowiedz
Hmm pozostaje sprawdzić co to są za podwójne hotspoty Painite, koleś twierdzi, że można szybciej zarobić niż na opalach :>





Edit: Metoda działa, przetestowałem, kopanie Painite w tempie expresowym. Link do narzędzia wyszukiwującego podwójne hotspoty w opisie filmu.


Odpowiedz
jedyne co mnie zaciekawiło to poziom latania podczas zbierania limpetami Smile koleś jest szalony wręcz.. w pozytywnym słowa tego znaczeniu Smile
Odpowiedz
A więc tak, z tym podwójnym hotspotem: kopanie metodą tradycyjną - lasery górnicze, dużo cargo i sporo collector limpet controllers 1 prospector i detailed surface scanner.
Kopię w systemie Hyades Sector DB-X d1-112      A2 - brak stoczni
Zeskanować ring na A2, poszukać dwoch Hotspotów Painite tuż obok siebie (są tak blisko, że nakładają się na siebie), wskoczyć między nie i do roboty, bardz dużo Painite do wykopania w szybkim tempie. W przybliżeniu cod 3-4 asteroida pełna painite od 35-65 % ^^

Statki trzymam w systemie Gurabru - stacja z (L) (tuż obok)
Sprzedaję w Luyten 674-15  -   Sinclair Relay(L) (6 skokow cutterem wypchanym 500t Panite), cena ok 770k za tonę. Można gdzie indziej.

Link do narzędzia KLIK

Powodzenia piloci, nie zapomnijcie wziąć gratów bo tu słaby outfiting Tongue

Radzę się śpieszyć, bo nie wiadomo czy panowie Devsi nie zlinczują tego przy update, dużo commanderów się kręci przy stacjach z dobrą ceną painite Tongue

Dla smaczku zostawię obrazek:
[Obrazek: 1gIuh4w.png]


Odpowiedz
To już wiem co będę robić po Świętach Biggrin
[Obrazek: 15654.jpg]
Odpowiedz
chyba w święta, jutro niedziela + event HKL nadal trwa Smile
o 19 wieczorem się spotykamy .
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,591 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,002 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,701 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,781 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,140 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości