Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Przeskanowałem nawet gazowego olbrzyma Smile
Problem w tym że gdzieś mam platyne - jak bede potrzebował kasy ( mam ponad 18 MLD ) to napewno nie będę tak tego farmił - już to robiłem na dojnej krowie Arnula jak zbieraliśmy kase na lotniskowce husarskie.
Ja nadal czekam aż mi ktoś udowodni że gdzieś ( niekoniecznie w Lalanade ) ma skały z Samarium chociaż po 40% zawartości.
Odpowiedz
(31.12.2020, 11:41 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Muszę chyba Diox z tobą polecieć na Samarium - jak pisałem byłem wszędzie, na każdym z tych pierścieni i tragedia jeśli chodzi o Samarium. Nawet w innym systemie na lodowym pierścienu szukałem..

Nie wiem, ile go potrzebujesz, ale wczoraj testowo sobie kopałem w metalicznym ringu, w hotspocie painitu, co prawda 5000ly od banki, ale pristine to pristine, zbierając praktycznie wszystko co napotkałem w godzinę znalazłem 100 samarium.
Tak, wiem, średnia pomoc Biggrin
Po prostu mówię, że w losowym metalicznym ringu nie miałem większych problemów z znalezieniem samaru, chociaż kto wie, może paradoksalnie to hotspot painitu mi z tym pomógł, przez jakiś czas widywałem opinie, że w hospotach diamentu było więcej trytu niż w spotach...trytu.
Odpowiedz
kiedyś była taka opinia że w danym hotspocie występują materiały które są w pobliskich hotspotach. Nie wiem czy to jeszcze obowiązuje.
Poza tym - te skalki z duża zawartością Samarium muszą występować do 100LY od systemu w którym jest zadanie, inaczej szkoda czasu. Narazie dałem sobie spokój z tym, kombinuję teraz z czymś innym Smile
Odpowiedz