Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Eeee... no ale cały ten topic jest w bibliotece, wiec... Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Shocked 
Taką oto ciekawostkę dorwałem na Reddicie

https://www.reddit.com/r/EliteMiners/com...ining_map/

Odnośniki do "mapy" i filmików z akcji w linku Smile

Zmpowana platynka przy haz res. Soczyście Tongue


Odpowiedz
500t platyny w pół godziny? to ile to będzie na kasę aktualnie? 144,5 mld CR!!!
Odpowiedz
Mam wrażenie, że jeśli chcą zrobić porządek z górnictwem musieliby "wyłączyć" odnawianie się jakichkolwiek zasobów, wykopane złoża SSD są wykopane i nie odnawiają się, tak samo z corami i minerałkami do zebrania laserem górniczym.
Asteroidy oczywiście wspólne dla wszystkich.
Odpowiedz
Wracając do tego wątku, ta meta na Platynę jest niesamowita. Co prawda gościu lata po "mapce", ale nie jest to konieczne, gdyż co 2-3 asteroida mają od 40-60%. System jest kawałek drogi od stolicy [311 LY), ale warty uwagi. Zawsze można podskoczyć na jakimś FC.

Jak to przy RES Hazardous, lubią sobie latać smutni panowie, co chętnie przygarnęliby wasz urobiek, więc dobrym pomysłem jest trzymać się na odległość 15-20 km od centrum RES i latać po okręgu. Jak? RES mieć cały czas mniej więcej na krańcu busoli i monitorować odległość od RES.

Edit: gdy zgubi się orientację, gdzie góra, a gdzie dół, można przyjąć, że na górze płaszczyzny jest centrum galaktyki




Trzeba się jednak pilnować i najlepiej uzbroić górnika w pukawki, dobrą tarczę, Shield Boostery. Koniecznie Poit Defense tuż przy Cargo Scoop (bardzo skutecznie zwalcza Hatch Breaker Limpet Collector piratów). Przydkład buildu Cuttera. Oczywiście inne setupy bojowe też dadzą radę.

Albo to efekt placebo, albo faktycznie z asteroid w odległości do 20 km od res wypada więcej cząsteczek. Z jednej asteroidy mam średnio 30t Platyny (czyli na teraz jakieś 10 milionów). Raczej dobry deal Wink

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawić się wspólnie i ganiać w wingu. Może być ciekawie. Jeden górnik reszta ochrona. Jako ochrona też można zarobić, bo to RES HAZ i lubią tłuste ryby latać.

To tyle. Good luck. Fly safe o7.



Odpowiedz
Ta miejscówka Diox nadal aktualna? W wolnej chwili można by podskoczyć coś pokopać dla odmiany Smile
[Obrazek: 104539.png?1547645238]

We will never forget
Odpowiedz
@ORP Valla    Aktualna, już ponad 2k Platyny tam wyszarpałem. I trochę piratów rozszarpałem. Testowane w wingu.
@Pajk co do organizacji eventu górniczego i ochrony górników? Bardzo chętnie, natomiast na organizatora się średnio nadaję. Mam ostatnio bardzo nienormowany czas pracy, a nie chciałbym zorganizować eventu, na którym się nie pojawię. Mogę jedynie testować miejscówki lub techniki górnicze Wink


Odpowiedz
Diox - ty ? testować techniki górnicze ? do tej pory pamiętam ze wyszukiwałeś 3 skałki z ponad 40% zawartościami zanim pozostali ludzie wydrenowali pierwszą z nich Smile
Odpowiedz
Jaki jest aktualnie najlepszy system do kopania poza RES?
Odpowiedz
a bo to jeden w całej galaktyce?

skałki powyzej 65 % i tak nie istnieją
gdzie cidobrze wypada tam warto kopac
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,650 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,110 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,723 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,796 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,153 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości