Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Pierwszy testowy oblot podwójnego hot-spota, system: Omicron Capricorni B - 105,5 Ly od naszej stolicy, więc pod nosem. Skup po 797 tyś., 2 czy 3 skoki T-9 (w systemie: Madon) więc też prawie na miejscu. Smile
Dystans między hot-spotami painitu ~9 Mm, a jak to wygląda w Hyades Sector DB-X d1-112 i innych?

czas operacyjny: 2:10 h, platyna i palladium przedostały się do ładowni zanim zablokowałem w rafinerii. Myślę. że następny oblot będzie jeszcze bardziej efektywny.

[Obrazek: TkBkgQw.png]
Odpowiedz
W Hyades Sector DB-X d1-112 jest chyba mniejsza odległoś między hotspotami ok 5 Mm (i trochę ciemniej - wg mnie lepiej). O ile wczoraj rano pełną ładownię sprzedałem po 770kk, tak w drugiej turze były po 380kk i pełno commanderów w skupie złomu. Być może to przez to, że to lokalizacja z filmiku. Trzeba testować Smile


Odpowiedz
"Krwawe diamenty" chyba jednak nadal bardziej wydajne na godzinę, przynajmniej w moim wykonaniu niż double-spoty painitu. Ale poćwicze jeszcze Smile Kuszą jeszcze double-spoty LTE, zobaczę jutro ile "wybuchowych skałek" w nich będzie. (HIP 7799 ma 2 spoty LTD w odległości 2,3 Mm)
HIP 21991 ma 2 spoty Painitu w odległości 2,5 Mm. 449 t. zbierałem dzisiaj 3:10 h.
Odpowiedz
OakWM - tylko z eten Painite można skobac z jednej skały w kilka osób... i wtedy zamiast np. 30 fragmentów o wartości 50 % z danej skały wypadnie 30 fragmentów x ilośc ludzi która się do niej przyssała.. Smile
Łatwo obliczyć że dla typowego skrzydła bedzi eto 30 x 4 = 120 fragmentów o wartości 50 %.
Jeśli się umówicie że naraz zbiera tylko jedna osoba to ładownia w T9 jest wypełniona w moment.
.. a tych fragmentów wypada chyba więcej niż 30 sztuk...

Tego nie przebijesz na kopaniu opali Smile
Odpowiedz
Hmmm lubie te podwójne hotspoty Biggrin Dzięki za dzisiejszego winga o7
[Obrazek: PpsZZht.png]

[Obrazek: comment_1MFdPp2viNFdEd1Tb5j5qqctsJPD5gI6.jpg]


Odpowiedz
(21.04.2019, 22:26 UTC)Diox napisał(a): Hmmm lubie te podwójne hotspoty Biggrin Dzięki za dzisiejszego winga o7
[Obrazek: PpsZZht.png]

+200... Nooo.. kusi taka sumka, a tym bardziej że ostatnio moje finanse troszke się skurczyły..  Wink
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
eee tam zostaniemy przy Painite Smile
Odpowiedz
[Obrazek: 1sud1ojv3ty21.png]
Odpowiedz
Witam

Super poradnik - szkoda, że nie po polsku.

Kilka uwag muszę jednak napisać - nie przywiązywać się do kolorów w tym poradniku pokazanych.
Nie mam żadnych uwag co do kształtu asteroid, to kolory są bardzo zależne od wielu czynników - np. od monitora, czy też karty graficznej.
Nigdy nie miałem żadnych czarnych linii, czerwone, bordowe - nigdy czarnych.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam.
Po półrocznej przerwie wracam do ED, dużo się przez ten czas zmieniło a ja chciałbym zająć się górnictwem.
Wcześniej latałem z pasażerami i dorobiłem się aspx wartego ok 11kk (5a fsd i małe ulepszenia) oraz mam 11kk na koncie.
I teraz pytanie do Was: modzić coś z obecnym statkiem by nadawał się do kopania czy złożyć coś nowego bardziej do tego się nadającego?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,641 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 21,085 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,721 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,794 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,151 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości