Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
oj, nigdy nie sprawdzałem, diamenty za rzadko występują Smile
Odpowiedz
W danym systemie masz w drugiej zakładce przy opisie planety - dzielą się, jak wszystkie inne - z głowy chyba Volcay ma Icy Pristine.
Odpowiedz
Panowie górnicy!
System RUN - market - ceny metali i minerałów:
Platyna - 50.592
Diamenty - 112.074
Painite - 121.015
Odpowiedz
(02.03.2018, 00:35 UTC)Pajk napisał(a): Panowie górnicy!
System RUN - market - ceny metali i minerałów:
Platyna - 50.592
Diamenty - 112.074
Painite - 121.015
Wow! Ja przedwczoraj sprzedawałem platynę po 40 i myślałem że to dobra cena :Smile Well done Mr Pike :Smile
Odpowiedz
Osz w mordę! Aż mi się oczy zaświciły. Takich cen na oczy nie widziałem. Chyba dziś dokończę misje górnicze z Kamitry Biggrin Om om om om Smile
P.S.
@Pajk znalazłeś fartem, czy może szukałeś po nowym filtrze w mapie galaktyki?
Odpowiedz
Nie, z tymi filtrami to mi na razie d.. wychodzi. Szukałem high tech i high security, żeby jakiegoś tech brokera poznać i poznałem jednego Smile
A że miałem trochę śmieci od Guardianów, to oglądałem market, co po ile. Teraz są takie jakieś śmieszne rzeczy, których wcześniej nie było - jakieś wyroby jubilerskie po 200k itd., kiedyś to gdzieś znalazłem, jakby był magazyn na towary, to by było akurat na dzisiaj.
@Baton - jak tam build na T10?
Gdyby jakaś ekipa się zbierała na kopanie, to ja też chętnie - magazyn na materiały się rozrósł niebotycznie teraz.
Odpowiedz
(02.03.2018, 09:47 UTC)Pajk napisał(a): @Baton - jak tam build na T10?
Gdyby jakaś ekipa się zbierała na kopanie, to ja też chętnie - magazyn na materiały się rozrósł niebotycznie teraz.

Na razie pauza na projekty bo wybywam na tydzień, więc tylko robię jakieś małe rzeczy, T10 sobie stoi w Shinrarcie i czeka na koniec marca może Smile
Odpowiedz
ja wisze w teraz w 8671 i se szukam, , narazie mam po kilka ton wszystkiego , ale Hetman już woła na zbiórkę do Plejad Sad
Odpowiedz
Nie ma kopania! Do konwoju transportowego kolejnooooo odliiiicz! Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
(20.02.2018, 16:29 UTC)Diox napisał(a): Szukać priscine czy lecieć na pierwszy lepszy lodowy  Dodgy

Ktoś mi przypomni gdzie jest jakiś lodowy pierścień blisko HR? dzięki.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak planować trasę czyli problem komiwojażera w kosmosie maqinus 8 9,591 12.08.2020, 16:31 UTC
Ostatni post: KuZDoG
  [PORADNIK] Jolly Roger czyli sprawiedliwość społeczna Yautja 16 20,997 05.04.2020, 21:28 UTC
Ostatni post: TRAWA
  Dwa monitory w jednym - czyli jak mieć podgląd do zwiniętej ED radekcz 1 3,698 08.02.2020, 18:22 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Przeprowadzka - czyli mamy nowy komputer Baton 1 4,779 10.04.2016, 10:05 UTC
Ostatni post: Drakkainen
  [PORADNIK] Wings czyli Skrzydło Delwin 0 4,137 08.12.2015, 16:14 UTC
Ostatni post: Delwin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości