Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztolnia - czyli kącik GÓRNICZY
Gdyby drony działały jak należy, to z kopania w skrzydle byłyby same plusy, natomiast poziom ich inteligencji - a raczej jej brak - jest trochę dobijający. Dobra, dramatyzuję oczywiście Biggrin ale mogli by poprawić troszkę działanie dronów
Odpowiedz
Dzisiaj jako zielony górnik Cool  trochę pokopałem i moje pierwsze wrażenia są takie:
- rzeczywiście lepiej kopać w pierścieniu przy planecie (bogatsze złoża w metale)
- w systemie HR 8671 w miejscówce 1 trzeba uważać na piratów (ustawiłem się do pierwszego strzału w skałkę jeszcze nic nie poleciało a tu strzela do mnie pirat Angry ) dlatego lepiej na początku polecieć głębiej w system gdzie jest spokojniej.
- jak dla mnie tarcze muszą być chociażby ze względów BHP (dziś wychodząc już z pierścienia na boście nadziałem się na samotną skałkę tarcze padły i 30% uszkodzeń oj bolało Biggrin )
- wydaje mi się (może ktoś to potwierdzi) ale po zastosowaniu limpet prospectora skałki wskazują lepsze (droższe) metale i minerały)
Odpowiedz
Prospector limpet podwaja ilość urobku wydobytego ze skał, nie ma wpływu na ich skład.
Odpowiedz
Ja też dzisiaj jako kompletna zielonka miningowa poleciałem obczaić systemy wokół kwatery głównej.

Powiedzcie mi proszę, czy we wszystkich RESach są skałki z różnymi metalami/minerałami, czy generalnie wszystkie mają to samo i nie ma sensu szukać za innymi metalami w poszczególnych RESach?
Odpowiedz
Jest różnica, najwięcej metali a te są najdroższe znajdziesz w pierścieniach PRISTINE METALLIC - po zeskanowaniu planety info na ten temat masz po lewej stronie w mapie systemu.

http://thewingedhussars.com/showthread.p...85#pid6385

EDIT

Tak jak napisali koledzy poniżej, sry źle Cie zrozumiałem Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
Hoscik: do RESów nie lata się kopać, do RESów lata się strzelać. Jak chcesz kopać to listę dobrych lokacji masz w pierwszym poście.
Odpowiedz
(12.02.2016, 19:00 UTC)Hoscik napisał(a): Ja też dzisiaj jako kompletna zielonka miningowa poleciałem obczaić systemy wokół kwatery głównej.

Powiedzcie mi proszę, czy we wszystkich RESach są skałki z różnymi metalami/minerałami, czy generalnie wszystkie mają to samo i nie ma sensu szukać za innymi metalami w poszczególnych RESach?

Generalnie w RESach lepiej nie kopać bo piraci przeszkadzają. Wystarczy po porstu wlecieć w pierścień gdziekolwiek.
.
Skałki są różne w zależności jaki jest pierścień : Rocky - najtańsze minerały; Metal-Rich - droższe; Metallic - najdroższe surowce - tylko tu tak naprawdę warto kopać (można znaleźć m.in. Painite, Platyne i Palladium). Ważne jest także jak mocno złoża są wyczerpane. Najlepsze są te nienaruszone - Pristine. Te które są wymienione w pierwszym poście właśnie takie są METALLIC PRISTINE! Czyli najlepsze z najlepszych, ale też najtrudniej je znaleźć.
Odpowiedz
Źle się wyraziłem. Miałem na myśli belt clustery napisałem RESy.

Wśród tych lokacji z pierwszego posta są belt clustery metallic pristine. Moje pytanie brzmi: czy w belt clusterze metallic pristine znajdę tylko skałki z powiedzmy złotem i berylem; czy absolutnie wszystkie metale i po prostu warto szukać odpowiedniej skałki z droższymi metalami?
Odpowiedz
W pristine metallic znajdziesz painit, platynę, pallad i złoto. Tylko te metale warto wydobywać, reszta to śmiecie.
Odpowiedz
Hościk, cały czas mowa o pierścieniach planetarnych, a nie o pasach asteroid.
Odpowiedz