Nowe HOTAS-y dla konsol!
#11
Z ciekawosci zapytam jakie macie hotasy ?
Głownie chodzi mi o opinie T.Flight .
Odpowiedz
#12
Ja mam t flight hotas x pod PC i jestem bardzo zadowolony- za tą cenę jest więcej niż ok - aktualnie mam na nim przelatane już prawie 1000h i nie mam żadnych problemów, oprócz lekkiego skrzypienia joya na który pomógł smar grafitowy
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#13
Na konsole innego hotasa niz T Flight nie ogarniesz bo jest bieda na rynku i tyle. Skrzypienie to problem, ale można mu zaradzić jak napisał Kahea.

Plastik to plastik, ale za tą cene to nawet porządny sprzęt. Używam go od półtorej roku i ciągle działa. Fajne jest to że możesz trzymać joya i przepustnice razem lub rozlokować ją też obok jak chcesz. Jedynym minusem dla mnie to źle ustawiony przycisk trójkąta, który wciskasz bardziej miejscemnna dłoni łączącym podstawe kciuka i resztę dłoni.

Polecam sprzęt - imersja jest wielka no i można pociągnąć przepustnice w przód i oglądać film przy długich lotach w supercruisie.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz
#14
Jak dla mnie, jednak olbrzymia martwa strefa w osi RZ to jest problem T Flighta. Większy niż skrzypienie. Ale to zależy też pewnie, jak kto wyczuje sprzęt. Ja po przesiadce z co prawda jednak bardziej budżetowego Cyborga, który jednak nie miał zupełnie martwej strefy (do tego stopnia, że każdy egzemplarz po kilkudziesięciu godzinach użytkowania sam zaczynał lekko "korygować" lot) na T Flighta miałem z tym ogromny problem, dlatego obecnie używam przepustnicy od T, ale Joystick dokupiłem T16000M. Niestety, zdaję sobie sprawy, że konsolowcy takiej swobody nie mają ;/
Odpowiedz
#15
Design przepustnicy nie jest raczej nowy, toż to przypomina starego Saiteka X35T. Na ruskich forach ich użytkownicy często parują go z mało znanym Joyem Defender Cobra M5

http://simhq.com/forum/files/usergals/20...resize.jpg
Odpowiedz
#16
Minęło ponad 7 miesięcy od premiery więc muszę spytać - czy ktoś z was ma ten w miare nowy gadżet od HORI? Strasznie mieszane recenzje czytam na ich temat.
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,617 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  HOTAS a rozglądanie się szkodi 46 72,228 20.12.2018, 14:30 UTC
Ostatni post: tomekrip
  Zniżka 50% na Elite dla "Goldów" ! Mathias Shallowgrave 0 2,034 20.12.2017, 14:31 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  UWAGA dla wszystkich posiadaczy rainbow-six-siege na PS4 BADDOG1978 7 7,443 25.09.2017, 13:08 UTC
Ostatni post: Karghul



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości