Podłączanie konta XB/PS4 do EDSM
#11
Jestem ciekawy ile danych zaktualizuje,
bo jak tylko kasa flota i rangi to lipa.
Twardziele nie jedzą miodu, prawdziwi twardziele żują pszczoły.
Odpowiedz
#12
Ktoś już odkrył jak aktywować konto rodzaju PS4, jak się wcześniej miało zwykłe konto EDSM??
Odpowiedz
#13
Konto założone. 
Co działa : rangi (choć nie wyświetla procentów), kasa, flota, dziennik lotów i to chyba wszystko. 
Czyli coś drgnęła na konsolach, lecz niedosyt pozostał, bo oczekiwania miałem większe.
Twardziele nie jedzą miodu, prawdziwi twardziele żują pszczoły.
Odpowiedz
#14
Minął rok od ostatniego posta więc pozwolę sobie odświeżyć: Rangi i reputacja (na moje świeżaka oko, pokazuje wszystko prawidłowowo, z procentami), kasa, flightlog i travel map, data, materiały, estymacja wartości exploracji, Flight log heatmap, flota i ship details (w tym health modułów)
Aktualizuje także dane marketu, o ile na danej stacji otwarło się ekran bazaru.

Nie liczy dystansów - czytałem, ale nie pamiętam dlaczego.
Zdarza się momentami, że konsole updater przez kilkanaście prób nie może się zalogować do serwerów frontiera, ja sobie po prostu na bocznym monitorze zostawiam otwartą stronę i po kilku, kilkunastu obrotach prodressbara leci import.

Jeśli jakiś konsulowie teraz się podłączy - import obejmie tylko ostatnie 28 dni i pierwszy import może zając kilkanaście minut/kilka dni w zależności od obciążeń serwerów po obu stronach (edsm / Frontier)
Odpowiedz
#15
Az chyba sam sproboje to ogarnac i zobacze jak to dziala. Dzieki za odswiezenie tematu
[Obrazek: MB0ujCf.png]

ROTMISTRZ THE WINGED HUSSARS
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 6,006 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Klawiatura/myszka do ED dla PS4? Kromeq 4 2,642 07.09.2021, 11:31 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  Misje Wingowe - Handel (31 sierpien) [PS4] Neuroduel06 3 6,967 29.08.2019, 16:00 UTC
Ostatni post: ronin_htd
  gdzie zapisuje save na ps4 ? panatha1975 11 22,100 09.08.2019, 05:40 UTC
Ostatni post: szkodi
Wink My ps4 life grzechS-I-N 19 34,090 19.12.2018, 20:07 UTC
Ostatni post: figus87



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości