Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 4.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment
#11
(21.02.2019, 05:33 UTC)Pepemag napisał(a): Więc teoretycznie najlepiej jest mieć ich 9 dla modułów i 14 dla broni, razem 23 szt
hmmm It can be done...

Zapomniałeś jeszcze o blueprintach na myśliwce guardiańskie: "Guardian Vessel Blueprint Segment"
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#12
(21.02.2019, 05:52 UTC)akerstache napisał(a): Kupujesz schemat u odpowiedniego brokera i potem dany moduł masz odblokowany w outfitting. Możesz go kupić do kilku statków.
Masz na myśli u odpowiedniego inżyniera tak? 
A co jeśli nie wszystkie stacje maja tak bogaty outfitting, czy to znaczy że bez względu na różnorodność dostępnych części na stacji mój moduł tam będzie?
Odpowiedz
#13
(21.02.2019, 08:45 UTC)Pepemag napisał(a):
(21.02.2019, 05:52 UTC)akerstache napisał(a): Kupujesz schemat u odpowiedniego brokera i potem dany moduł masz odblokowany w outfitting. Możesz go kupić do kilku statków.
Masz na myśli u odpowiedniego inżyniera tak? 
A co jeśli nie wszystkie stacje maja tak bogaty outfitting, czy to znaczy że bez względu na różnorodność dostępnych części na stacji mój moduł tam będzie?

Brokera czyli handlarza - nie mylić z inżynierem. Stacje/układy z brokerami można wyfiltrować na mapie. Poza tym wyposażenie obce nie daje się ulepszać u inżynierów.

A czy twój (kupiony schemat od brokera) moduł wszędzie będzie dostępny - pewnie nie - zapewne wyższej klasy (wielkości) raczej na stacjach Hi-Tech itp.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#14
Smile 
+REP za świetny poradnik. Całość zajęła mi 3 godziny. Ale jeżdżę SRV jak pijany traktorzysta Smile . Na gorąco, po zaliczeniu misji, dorzucę jeszcze kilka groszy.

1. U mnie Strażnicy pojawiali się w nieco innej liczbie: oprócz wstępnej 'dawki', po aktywacji wszystkich pylonów cztery sztuki, a po zeskanowaniu terminala jeszcze dwie (te mnie mało co nie wykończyły, bo nie byłem przygotowany).
2. Jeżeli nie możemy znaleźć pylonów, a mi się to przytrafiło, to należy pamiętać, że wysuwają się spod ziemi, gdy się zbliżamy, wydając charakterystyczny dźwięk.
3. Dla mnie najtrudniejsze było aktywowanie wszystkich pylonów, gdyż trzeba to na czas zrobić (tykający licznik na ekranie; początkowo 6 minut; aktywowanie każdego zwiększa chyba o 2 minuty). Musiałem kilka razy próbować aż załapałem o co chodzi.
4. Walka ze Strażnikami była mniej wymagająca, gdyż są mało inteligentni i można pokonać  ich metodą snajperską strzelając z daleka.
5. Kolekcjonerzy artefaktów mogą zabrać cargo rack ze sobą, bo trochę ich się wala na ziemi (ancient casket, ancient tablet, etc.. ), ale kiepsko za nie płacą.
6. W systemie, na planecie B 1 A, rosną drzewka które po trafieniu z SRV dają różne materiały - nie miałem okazji sprawdzić co trzeba trafić, aby uzyskać te cenniejsze
Odpowiedz
#15
Na PS4 (nie wiem jak na PC,XBOX) po zdobyciu BP oraz zebraniu materiałów ładuję się SRV na statek robię save i load... i tak w kółko. Całość zamuje mi około 25 minut.
Odpowiedz
#16
Do odblokowania FSD boostera po pierwszej turze brakowało mi Guardian Technology Component. Tutaj znaleziona w necie mapka gdzie je pofarmić.[Obrazek: z2uuyLC.jpg]
[Obrazek: 171086.png]
Odpowiedz
#17
Uwaga od świeżaka:
Ancient Relic zmienił nazwę na Guardian Relic. Z pół godziny szukałem Ancient mając w cargo Guardian. Biggrin
Odpowiedz
#18
Zgadza się, właśnie sprawdziłem Smile
Odpowiedz
#19
O to chyba muszę się wybrać tam i zrobić mały update poradników Biggrin Dzięki za cynk
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#20
Nie ma co się wybierać, po prostu nazwę zmienili, reszta, jak było - nawet dzisiaj testowałem bazę przed niedzielą - wszsytko na swoim miejscu - sentinele też w pogotowiu Smile
Dwie syntezy hulla w srv i dałem radę.
Chyba, że lecisz w niedzielę, to będę miał wsparcie w dowodzeniu w COL 173 Sector GS-J b25-4
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 969 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,183 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  [PORADNIK] Jak przetrwać w Open Warjoy 9 8,358 13.01.2021, 21:26 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 95,977 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości