Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza!
#81
A jeśli nie lubię Pythona "bo tak" to co zostaje? ASPX i Krait MkII?
Odpowiedz
#82
(21.01.2019, 07:47 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): A jeśli nie lubię Pythona "bo tak" to co zostaje? ASPX i Krait MkII?

Ja tam kopie Imp Clipperem. Dlaczego? "Bo tak" Smile Do rozstawu hardpointów trzeba się przyzwyczaić, ale w statku można pomieścić wszystko co potrzebne do kopania.
Odpowiedz
#83
No ja wczoraj na ten przykład poleciałem Corvetą Smile Do kopania niespecjalnie się nadaje. O ile w środku skałki nie było większych problemów oprócz znikania limpetów (pewnie w ładownie się nie wyrabiały) o tyle już umieszczanie ładunków sejsmicznych stanowiło kłopot. Zapewne źle jej rozmieściłem wyrzutnie - gdyby była pod "brzuchem" na large lepiej by to wychodziło. No ale w Corvecie czuję się o wiele bezpieczniej - piraci nawet na początku się nie pojawili - coś tam latało ale poza zasięgiem radaru Smile
[Obrazek: 104539.png?1547645238]

We will never forget
Odpowiedz
#84
Jak pisalem wczesniej, ja kopie takim czyms 'Manic Miner' . Dlaczego? Bo moge i jak wyskocze w pierscien nie musze wracac po 50T Smile
Odpowiedz
#85
To już wiem, czym się zająć poza zwiedzaniem. Świetny poradnik!
Odpowiedz
#86
(21.01.2019, 07:47 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): A jeśli nie lubię Pythona "bo tak" to co zostaje? ASPX i Krait MkII?

Jeszcze Krait Phantom. Też nie lubię Pythona Smile  choć górnictwo jest akurat dziedziną w której ten statek się sprawdza.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#87
Python jest akurat dobry do wszystkiego. Najlepszy w kategorii multiclass według mnie. Da radę pociągnąć górnictwo, cargo na medium stacjach, pasażerowie, w combacie da radę.

Jeśli chodzi o nowe kopanie to wszystko się nada, ale ważne są tylko dwie rzeczy:

manewrowość (odradzam L statki)
satysfakcjonujący cargo space, żeby już jak lecisz kopać, to zrobić te minimum 50 opali.

te dwa warunki i masz statek na kopanie - hardpointy nie są już ważne, bo abrassion blaster już nie działa.
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#88
Do wszystkiego dobry jest ASPX. Python jest POPRAWNY do wszystkiego. Taki przeciętniak z jedyną zaletą - duża ładowność jak na średniaka i możliwość lądowania na outpostach.

No ale ja Pythona nie lubię.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#89
To ja jeszcze taką "podpowiadajkę" wrzucę, jakby ktoś nie wiedział.
Jak nie macie dobrej ceny na VO, lub LTD, lub Benitoite  w systemach TWH, to korzystając z INARA.cz, po wyborze interesującego was minerału w menu COMMODITIES,
wchodzicie w zakładkę BEST SELL i klikacie filtr DISTANCE --> rosnąco (strzałka w górę)
Pokazuje ten filtr wszystkie możliwe systemy, w których możemy sprzedać dany minerał za najwyższą cenę począwszy od znajdującego się najbliżej naszej aktualnej lokacji (polecam dopiąć klucz API INARY do EDMC).

[Obrazek: nEMd1Xt.jpg]
[Obrazek: 84838.png]
Odpowiedz
#90
@Macias071 - niby człowiek wie o wszystkim, ale często zapomina. Dzięki za przypomnienie !
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,486 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,972 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 231,182 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,384 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 1,080 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości