Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza!
Opale na pierścieniach lodowych, musisz w taki pierścień puścić sonde i na zakładce nawigacji sprawdzić czy sa w nim Hotspoty opali. Lecisz i szukasz skałek do rozbicia.
Odpowiedz
A czym jest ten hotspot? To ta informacja "core detected"?
Lay down your souls to the gods rock'n'roll!
Odpowiedz
(30.04.2019, 18:45 UTC)Randall_Flagg napisał(a): A czym jest ten hotspot? To ta informacja "core detected"?

Że tak głupio spytam, czytałeś w ogóle pierwszy (najważniejszy) post w tym wątku ?

Cytat:DETAILED SURFACE SCANER – potrzebny do skanowania pierścieni w celu wyszukania miejsc obfitego występowania nowych, drogich surowców (hotspoty). Jest niezbędny, bo nawet jak wcześniej zeskanujemy pierścień to po zdemontowaniu skanera hotspoty nie będą nam się wyświetlać.
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
Czytałem, ale nie doczytałem. Sorry.
Lay down your souls to the gods rock'n'roll!
Odpowiedz
Czy ten poradnik jest jeszcze aktualny? Cały dzień próbowałem znaleźć coś do wydobycia i nic Sad
Odpowiedz
TAK - jedna i tylko jedna asteroida , a w zasadzie jej kształt nadaje się do rozsadzania.
W zasadzie sa trzy kształty - jeden w pierścieniach lodowych, jeden w metalicznych i jeden w kamiennych.
Pomaga uzywanie Pulse Wave scanera który podświetla ci skałki warte zainteresowania.
Odpowiedz
Hejka, a można używać tego poradnika, ale wysadzanie zamienić na zwykłe lasery górnicze ? Chodzi o schemat wyszukiwania skałek. Dopiero zaczynam zabawę w górnika.
Odpowiedz
Lasery górnicze jedynie do "skrobania" tego, co jest na powierzchni. Są tam skupiska materiałów, które można w ten sposób uwolnić. I tak, żeby się dostać do reszty musisz wysadzić asteroidę.
Odpowiedz
Dzięki rozumiem " skrobanie "  Smile , czyli wybuchowo 
więcej z jednego ziemniaka ale jeśli chcę tylko skrobać
to tak samo muszę szukać pulse skanerem żóltych okazów ?
Odpowiedz
Nie, wtedy robisz "po staremu". Aktualnie najwydajniejszy podwójny/potrójny hotspot w znanych lokacjach. DSS do znalezienia, prospector do określenia rodzaju i stopnia bogactwa złoża, a potem ognia laserami i do rafinerii. W niedzielę kopiemy starą metodą. Tylko jeszcze trzeba ustalić, gdzie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,524 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 60,169 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 231,593 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,500 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 1,117 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości