[VR] Windows Mixed Reality - dyskusja ogólna
(06.10.2019, 16:48 UTC)Khavai napisał(a): Ok. SS i HMD ustawione na 1.0 w steam ustawiłem 170% (w miejscu jak Fenyl pokazał). Efektu znieksztalconych asteroid nie ma. Ale powiem szczerze, jakość obrazu - dupy nie urywa. Efekt przestrzeni mega. Dzięki za pomocSmile

Jakość nigdy nie będzie urywać dupy w porównaniu z monitorem - ale nie o to tu chodzi Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
(06.10.2019, 17:55 UTC)Kyokushin napisał(a): Ustawcie sobie też Steam VR na beta i WMR plugin na beta.  Jakość powinna się poprawić.

Ponadto 90Hz w VR Portalu Windows oraz jakość na 'bardzo wysoka (beta)'

Dzięki wielkie za tą radę. Naprawdę jakość ładnie skoczyła. Browar dla Ciebie!
Odpowiedz
Panowie mam pytanko odnośnie Samsung Oddysey Plus.

Ktoś z Was korzysta z niej w okularach?
Odpowiedz
coby nie tworzyć nowego tematu....  to pomyślałem że może tu zadam pytanko ...

czy ktoś ma sposób na wywołanie "jakiejś-tam" klawiatury pod VR (WMR) grając w Elitkę ... ?

czy też za każdym razem muszę się jednak rozbierać coby napisać choćby małe "o7"
[Obrazek: 134513.png]


[Obrazek: 134513.jpg]
Odpowiedz
Jak miałem przez chwilę Lenovo Explorera to kilka razy pisałem z pomocą pod tym adresem.
https://developer.microsoft.com/pl-pl/mixed-reality/
Może się udać Wink
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
Czy są jakieś zestawy Windows Mixed Reality, które wspierają rozpoznawanie gestów?
Odpowiedz
Hm, nic mi nie wiadomo, ale to bardziej kwestia nie WMR tylko ogólnie softu, jak aplikacja będzie je wspierać, to w każdych goglach - mam na myśli gesty wykonywane kontrolerami.

Bierz HP Reverb.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale liczę, że tak i ktoś nawet mi pomoże. W WMR dodali jakiś czas temu odpalania okienek w tle. Np można latać i oglądać sobie coś na YT. Mam problem ponieważ nie wiem jak to włączyć, żeby móc sterować statkiem normalnie. Widzę statek, ruszam głową w nim ale nie mogę nic przestawić. Ktoś wie może jak to zrobić, żeby działało? Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [VR] Virtual Reality - dyskusja ogólna Elena Green 325 252,241 22.07.2022, 10:42 UTC
Ostatni post: MistyPL
  VR - gogle i krzesło jts 3 2,243 10.05.2021, 11:24 UTC
Ostatni post: szarik
  150 lat w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko Sony VR i Oculus zieluk 0 1,061 07.04.2021, 19:42 UTC
Ostatni post: zieluk
  [VR] Oculus Rift - dyskusja ogólna Mathias Shallowgrave 78 68,590 25.03.2019, 18:26 UTC
Ostatni post: kris750PL
  Pimax 5k+ Virtual Reality w symulatorach Dako 1 3,494 11.03.2019, 20:44 UTC
Ostatni post: Yata_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości