Fallout 76 - gameplay
#11
Dziś o 22 zapraszam na steam z Fallouta 76. To już drugie podejście, więc nie zaczynam od początku Wink.
Podczas streamowania postaram się przedstawić moją opinię na temat gry, oraz tego co jest w niej dobre, a co nie. Spróbuję odpowiedzieć na pytanie, czy warto ją kupić?

https://www.twitch.tv/xxxender
Odpowiedz
#12
(03.11.2018, 15:20 UTC)Xeonary napisał(a): Dziś o 22 zapraszam na steam z Fallouta 76. To już drugie podejście, więc nie zaczynam od początku Wink.
Podczas streamowania postaram się przedstawić moją opinię na temat gry, oraz tego co jest w niej dobre, a co nie. Spróbuję odpowiedzieć na pytanie, czy warto ją kupić?

https://www.twitch.tv/xxxender

To już wyszło? Chyba najcichsza premiera fallouta w historii.

*cough red dead 2 cough*

A soreczki, dopiero za 9 dni premiera wg. gugela. To masz jakąś wcześniejszą wersję "digital super buy me now" edition, czy jeszcze jakaś beta jest?

A soreczki vol. 2 - tak jest beta. ;p
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#13
(05.11.2018, 08:23 UTC)Muzzyx napisał(a):
(03.11.2018, 15:20 UTC)Xeonary napisał(a): Dziś o 22 zapraszam na steam z Fallouta 76. To już drugie podejście, więc nie zaczynam od początku Wink.
Podczas streamowania postaram się przedstawić moją opinię na temat gry, oraz tego co jest w niej dobre, a co nie. Spróbuję odpowiedzieć na pytanie, czy warto ją kupić?

https://www.twitch.tv/xxxender

To już wyszło? Chyba najcichsza premiera fallouta w historii.

*cough red dead 2 cough*

A soreczki, dopiero za 9 dni premiera wg. gugela. To masz jakąś wcześniejszą wersję "digital super buy me now" edition, czy jeszcze jakaś beta jest?

A soreczki vol. 2 - tak jest beta. ;p


Bardzo szybka "recenzja": 

+ Super świat
+ Świetny craft i mechanika budowania
- Gra jest banalnie prosta
- Obie strony muszą się zgodzić na PVP.
- PVP leży i kwiczy, nikt nie chce walczyć. Bethesda chciała zrobić grę dla każdego, zarówno dla fanów singla jak i multi, a ostatecznie jest dla nikogo.
- Nie ma powodów, żeby grać w grupie.
Odpowiedz
#14
na recenzję to za wcześnie, ale gram od 2 tygodni, zdecydowanie gra dla dojrzałych graczy, mnie byle co nie potrafi wciągnąć, ale tego że 76 okaże się tak dobra się nie spodziewałem.
Odpowiedz
#15
Więc zakończył się pierwszy sezon - Wild Appalachia. Czy wniósł coś dobrego? Całkiem sporo. Głównie poprawek błędów, które nie powinny nigdy się pojawić.
Trochę nowych lokacji i przeciwników. Rozczarowujące Burrows, które liczyłem, że będą czyś jak endgamowy dungeon a okazały się krótkie jak wycieczka metrem w stolicy.
Dodano tryb Survival czyli czyste pvp ale z boostem do xp ( jedną postacią można grać zarówno na serwerze survival jak i zwykłym)
Kilka nowych questów - niestety większość z nich można ukończyć w godzinę, góra dwie.
Gra nabrała trochę kształtu po tych wszystkich patchach i dlc. Nie jest to na pewno gra wybitna. Bardziej poprawna. Dla fana Falloutów gratka przez samą przyjemność jaką daje eksploracja. 

W sezonie letnim mają zostać otwarte dwie krypty. Liczę ze dostaniemy jakiegoś questa na więcej niż jeden wieczór.

[Obrazek: 4A445E5C9E2C4E2D285CCDA2641867C4B2CD4462]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fallout 4 - Horizon DYoda 19 12,391 15.03.2021, 13:23 UTC
Ostatni post: josel666
  Fallout Nevada po polsku (Fallout2). USSER-PL 3 4,162 11.09.2018, 14:24 UTC
Ostatni post: Philip Blaine
  Fallout 4 Goliat 29 25,443 31.10.2016, 08:19 UTC
Ostatni post: Robinus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości