Dr Kaii Profiler 3.2
#1
Siema,

Nie wiem czy wiecie ale ED Profiler , apka pomocnicza od Dr Kaii ktorej głównym zadaniem jest łatwe przełączanie sie pomiędzy VR a monitorem otrzymał w wersji 3.2 przydatne dla wszystkich "extrasy" 
Czyli np edytowalny z poziomu tej apki "graphic configuration.xml" z opisem efektów oraz mape tonalna samej gry, ze o latwym zmianie kolorow huda + presety nie wspomne bo to juz bylo od ponad roku.
Z ciekawych opcji mamy jeszcze CMDR Logs i Travel logs - czyli dziennik podrozy/ekspedycji ( tej funkcji jeszcze nie testowalem.)
Serdecznie polecam apke tym co jeszcze nie testowali.

http://i.imgur.com/rzqx3Dt.jpg
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#2
Mam, używam, polecam. Krystyna Czubówna.

Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
od czasu przesiadki na VR zaczalem uzywac EDProfilera. Genialny programik, w najnowszej wersji (chyba), program archiwizuje tez caly czat. Mozna przywolac sobie archiwum i sprawdzic kiedy to Hetman nam nawrzucal na czacie ostatnio Wink czy tez sprawdzic w jakich to systemach bylismy cztery tygodnie temu w piatek.... takie bajery jak ktos nie chce sie bawic w cale Inary itd.
Odpowiedz
#4
Od czasu jak POZMNIEJSZAŁEM wiele ustawień lapek z i3 5005u + r5 330m 1GB ram mam na stacji stabilne 28 fps i 44fps w outspace. Zmiana tonalna jest fajna, plus godziny na customowaniu HUDa

P.S
Piszcie do Dr.Kai, cierpi chyba na jakiś brak kontaktu z odbiorcami.
No i bardzo się cieszy jak mu się preset wyśle.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości