Ankieta: Weźmiesz udział w takiej ekspedycji?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety
#11
Świetny pomysł. Niestety sprawy rodzinne spowodowały, że zaglądam ostatnio tylko na forum, w grze rzadko.. A pomysł bardzo mnie zainteresował.
Odpowiedz
#12
Pisze się! Smile
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#13
Jestem chętny ale niestety ankietę kliknie dopiero jak będzie jakiś termin ustalony, nie chce rzucać słów na wiatr Wink
Odpowiedz
#14
W sumie czemu nie. Ale po równiku czy po kole podbiegunowym? Wink
Odpowiedz
#15
Ja się piszę, jeśli to będzie po 20 października. Dopiero wtedy na dobre wrócę z wszelakich podróży służbowych. A tak na marginesie, pozdro ze słonecznej Italii dla wszystkich Husarzy Smile
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#16
Nie chcę nikogo zniechęcać ale kosmos jest ogromny. Próbowałem kiedyś w linii prostej odjechać od bazy typu ColinsMarket gdzieś na jakimś małym księżycu, kiedy skończyło mi się paliwo nadal widziałem mury bazy.
Odpowiedz
#17
(21.09.2018, 14:57 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Nic nowego, bo sporo osób już tego dokonało. Ale chyba jeszcze nikt nie zrobił tego grupowo. Wpadł mi więc do głowy pomysł, aby znaleźć jakiś ciekawy księżyc i w kilka osób spróbować objechać go łazikami. 

Projekt raczej czasochłonny, a im więcej osób tym trudniej oczywiście będzie się zgrać, więc tym więcej czasu to zabierze. Widziałbym to na zasadzie checkpointów. Kto dojedzie pierwszy, czeka tam na pozostałych i dopiero jak wszyscy pojawią się w obozie, to ruszamy do kolejnego checkpointa. 


Ktoś byłby chętny na taką ekspedycję? Projekt raczej dopiero po wejściu patcha Q4.

bardzo zacny pomysł, chętnie wziąłbym udział jednak PS mi na to nie pozwoli.
Co na to chłopaki z PS4?, może i u nas w tym samym czasie zrobić coś podobnego, z racji że jest nas mniej proponowałbym mniejszy promień i jak to powiedział Mathias "piknik" :-)
Odpowiedz
#18
(24.09.2018, 16:11 UTC)Dyspozytor napisał(a): Nie chcę nikogo zniechęcać ale kosmos jest ogromny. Próbowałem kiedyś w linii prostej odjechać od bazy typu ColinsMarket gdzieś na jakimś małym księżycu, kiedy skończyło mi się paliwo nadal widziałem mury bazy.

No ja liczę około miesiąca na taką ekspedycję.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#19
(24.09.2018, 16:11 UTC)Dyspozytor napisał(a): Nie chcę nikogo zniechęcać ale kosmos jest ogromny. Próbowałem kiedyś w linii prostej odjechać od bazy typu ColinsMarket gdzieś na jakimś małym księżycu, kiedy skończyło mi się paliwo nadal widziałem mury bazy.

Przestań siać defetyzm! Chuck Norris w tym czasie dwukrotnie obszedł nasz glob dookoła, nie ruszając się z miejsca. : )
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#20
To trzeba wybrac ksiezyc zeby po drodze dozbierac matsy na paliwo i naprawe srv Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 30,298 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,008 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,550 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza Doom_days 66 84,341 16.12.2018, 15:42 UTC
Ostatni post: Doom_days
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,351 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości