OFICJALNY Beyond Chapter 4 - nowa mechanika i gameplay eksploracji (Patch Q4)
#11
Za mało powiedzieli, poczekam na jakieś gameplaye. Na razie wydaje się niby ok, szkoda że nie będzie nowych permanentnych POI na planetach, gejzery i bardzo rzadko występujące ruiny oraz grzyby to trochę mało.
Odpowiedz
#12
Mój Sunseeker czeka... Czyżby miał się doczekać Smile
Odpowiedz
#13
Oj Panie, gdzie te czasy co jak się chciało zeskanować system to trza było okna uchylić Biggrin Biggrin Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#14
Ja się zastanawiam jak będzie wyglądała mapa sytemu po "honku". Nie zamierzam skanować każdego systemu, bo może w nim być ELW, tak jak nie latałem do każdej planety.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#15
(13.09.2018, 08:28 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Ja się zastanawiam jak będzie wyglądała mapa sytemu po "honku". Nie zamierzam skanować każdego systemu, bo może w nim być ELW, tak jak nie latałem do każdej planety.

>> 
Cytat:Dystrybucja energii w systemie powinna być wskazówką jakie typy planet znajdziemy w systemie. To kolejny skill do wytrenowania.

To mnie też martwi trochę, że ten nowy system - o ile sam w sobie brzmi ciekawie - szybko może stać się nużący. Szukanie każdej jednej planety w systemie brzmi jak czasochłonny proces. Natomiast mam nadzieję, że sprawdzi się to, co zacytowałem powyżej i doświadczony odkrywca z czasem będzie mógł ocenić czy system nadaje się do dalszej eksploracji na podstawie wstępnego skanu i sygnatur energii na skanerze. 

Inną rzeczą, która mnie martwi, jest to, że zmienili tylko samą mechanikę eksploracji i wydaje się być ona teraz stuningowana bardziej pod kartografa. Brakuje mi tutaj listy nowych, ciekawych rzeczy do odkrycia dla... odkrywców - a jeśli chodzi o eksplorację to za odkrywcę właśnie się uważam Smile

Faktem jest, że na Lavecon była zaprezentowana jedna z anomalii (kosmiczna burza), mam więc nadzieję, że nowy content do odkrycia czeka na swój osobny wątek na forum. 

Reszta rzeczy mi się podoba: zmiany w USS zdecydowanie na duży plus, nowy tag - super sprawa, jeszcze jeden sposób na zostawienie po sobie śladu w galaktyce, Multi Crew - też fajnie, to zawsze coś nowego do roboty dla załogi a eksploracja w coopie może być ciekawa. 

Ogólnie na plus, ale z pewnymi obawami. Na razie czekam na więcej informacji, bo na chwilę obecną to, co zostało zaprezentowane to trochę za mało, abym z niecierpliwością wyczekiwał patcha Chapter 4.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#16
No no, ciekawe te zmiany
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#17
Cytat:Zastanawiają się nad usunięciem skanerów Basic i Intermediate i pozostawieniu tylko jednego Disco Scanera
To ma sens, bo czym miałoby się różnić teraz pingnięcie BDS od ADS? Mechaniką bardzo to przypomina radar/skaner SRV, gdzie na wzrok i na słuch się różnego typu rzeczy znajdowało. To napawa mnie trochę obawami - eksploracja jako dość żmudny grind? Będzie trzeba podlecieć, by zobaczyć czy coś, tam jest, czy nam się przesłyszało? Hmm Smile
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#18
(13.09.2018, 09:42 UTC)ryczypior napisał(a):
Cytat:Zastanawiają się nad usunięciem skanerów Basic i Intermediate i pozostawieniu tylko jednego Disco Scanera
To ma sens, bo czym miałoby się różnić teraz pingnięcie BDS od ADS? Mechaniką bardzo to przypomina radar/skaner SRV, gdzie na wzrok i na słuch się różnego typu rzeczy znajdowało. To napawa mnie trochę obawami - eksploracja jako dość żmudny grind? Będzie trzeba podlecieć, by zobaczyć czy coś, tam jest, czy nam się przesłyszało? Hmm Smile

Niekoniecznie - jak dobrze ustawisz skaner, to szybko odkryjesz dane ciało - a to pozwoli zrobić zoom kamerą i zobaczyć co to za znalezisko.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#19
Gdyby usunęli ADS to GDZIE MÓJ ZWROT PIENIĘDZY KURNA! Biggrin
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#20
Zastanawiam się czy w nowym systemie znalezienie takiego Voyager'a to będzie chwila czy trzeba będzie lecieć na koordynaty jak teraz?
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,265 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 30,330 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Kosmiczne dynie - nowa lokacja Baton 11 14,092 30.04.2018, 06:12 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  Luksusowy statek do eksploracji Kyokushin 12 14,616 04.07.2016, 13:43 UTC
Ostatni post: Quarion



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości