Z pasją do motocykli
#21
sporo nas tu nawet moze zlot na moto zrobimy Tongue
Odpowiedz
#22
@Kyoku
Tak jak nie przepadam za japońskimi cruiserami (tania podróbka prawdziwego motocykla Tongue ), tak Twój Drag wygląda baaaardzo milutko.  Zawsze mogę podjechać przez miasto swoim i pomędrkujemy nad wyższością techniki calowej nad metryczną Wink

A propos trasek - może nie była to zwykła trasa wakacyjna, ale mocno zapadła w głowie

[Obrazek: 71PZUXZ.jpg?1]

w sumie, to było autentyczne "bloody long way". Palcem po mapie parę centymetrów a w rzeczywistości tydzień jazdy. Nie licząc tego kawałka na zdjęciu, czyli czterdziestokilometrowego (w sumie w obie strony) skoku w bok...  który zajął nam prawie cały dzień. Po paru kilometrach w stronę pięknego parku narodowego, okazało się, że tą drogą każdy normalny człowiek jedzie terenowym Hiluxem a nie obładowanym VStromem na asfaltowych gumach Wink  Ktoś zapomniał postawić stosownego znaku, ktoś zapomniał poinstruować strażnika, żeby nie proponował Polakom "w razie czego zawrócicie, no worries mate..." i wspomnienia do końca życia gwarantowane. 
[Obrazek: W4y5Tql.png]
Odpowiedz
#23
No można by skoczyć na burgera do choppers clubu.

P.s.
Przez  miasto i amerykański sprzęt powinien dać radę tam dojechać, bez narzędzi i części zapasowych Wink
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#24
(20.04.2016, 07:15 UTC)BKyokushin napisał(a): No można by skoczyć na burgera do choppers clubu.

P.s.
Przez  miasto i amerykański sprzęt powinien dać radę tam dojechać, bez narzędzi i części zapasowych Wink

To chyba jakieś kalumnie. Raz tylko zgubiłem nóżkę zmiany biegów i raz tylko wykręciła się śruba tylnego wahacza, więc naprawdę nie wiem o co Panu chodzi  Biggrin
Zgadamy się na priv, może w końcu, po tylu latach, dam się zaciągnąć na Radzymińską. W przyszłym tygodniu sprzęt będzie po regulacji gaźnika i możemy uderzać.
[Obrazek: W4y5Tql.png]
Odpowiedz
#25
Photo 
Moje malenstwo :Smile  Drag Star 1100 Classic

[Obrazek: XSONFyh.jpg]



[Obrazek: Sr2XUbd.jpg]
Odpowiedz
#26
Zeby ozywic nieco watek... moje stare video nagrane w 2012 z wycieczki do Szkocji....





Druga czesc...



Odpowiedz
#27
Dodam jeszcze Walie z 2013... Ponad 800km zrobione w jeden dzien.





Co do polnocnej Walii.. jak bedzie pogoda w ktoras niedziele to znowu sie wybiore Smile
Odpowiedz
#28




To i ja się pochwalę.
Odpowiedz
#29
O! Filma ładujemy! Biggrin

To zeszłoroczny Budapeszt. Świetne miasto jak lubicie nocne życie i zwiedzanie:





Piękne słowackie Tatry:





A plan na ten weekend - Lwów. Jak tylko paszporty odbierzemy... Smile

---

MUSKETEER - Tej Szkocji to zazdroszczę. Co za droga! Lądowałbym!
Odpowiedz
#30
Czyżby to Cmdr Asia? Biggrin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości