Rebel Galaxy: Outlaw
#11
Kupiłem i zacząłem. Na razie system walki zdecydowanie bardziej podobał mi się w pierwszej części, na padzie nie gra się wygodnie, zobaczą jak na K+M.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#12
Jak dla mnie, to pomysł żywcem zerżnięty z Freelancera - mam na myśli ogólną koncepcję gry. I co gorsza, po obejrzeniu gameplayu stwierdzam, że wspomniany Freelancer wydaje się być bardziej interesujący Smile . Może to jednak wrażenie uwarunkowane faktem, iż sam nie gram a tylko oglądam...Przy Elite Dangerous  graficznie wygląda to bardzo biednie.  Ba, nawet "Dark Star One"  z 2006 roku prezentuje  się według mnie lepiej. Mam tu na myśli widok w kokpicie i modele statków, bo wygląd samej bohaterki jest do przełknięcia. Wiadomo, grafika nie jest najistotniejsza i być może gra się później rozkręca, ale to ciężko stwierdzić na podstawie filmiku w internecie. Na chwilę obecną dla mnie nie warta kilkudziesięciu złotych, ale kiedy stanieje lub doczeka się jakiejś promocji być może się skuszę- głównie z uwagi na sentyment do wspomnianego już dwukrotnie Freelancera.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#13
Dla mnie w takich grach powinien być możliwy wybór płci (przykład - Mass Effect). "Gejosko" czuje się grając kobietą mówiąć w skrócie, poza tym lubię się bardziej identyfikować z bohaterem... warto tu też wspomnieć że target space sim to pewnie w ~90% mężczyźni, jak i ogólnie gier.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#14
Aż sie prosi o tryb VR ktos cos ? czy devsi zamierzja te gre rozwijac ? , wtedy obiazkowo kupie a teraz sie wacham czy znajde motywacje..
Ten oldskul mogl by byc co najmniej tak fajny jak Everspace który trybu VR sie doczekal jeszcze w fazie beta.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#15
(22.08.2019, 08:45 UTC)Kyokushin napisał(a): Dla mnie w takich grach powinien być możliwy wybór płci (przykład - Mass Effect). "Gejosko" czuje się grając kobietą mówiąć w skrócie, poza tym lubię się bardziej identyfikować z bohaterem... warto tu też wspomnieć że target space sim to pewnie w ~90% mężczyźni, jak i ogólnie gier.
 Mam podobnie, choć w dobie Multikulti i wszechobecnego promowania wartości LGBT trochę strach takie opinie wygłaszać Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#16
Nie ma takiego żywego stworzenia na tym świecie przed którym bym czuł strach Wink
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#17
(22.08.2019, 15:58 UTC)Kyokushin napisał(a): Nie ma takiego żywego stworzenia na tym świecie przed którym bym czuł strach Wink

Przepraszam za offtop, ale taki tekst musi się spotkać z odpowiedzią Smile



Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#18
Grizzly, misiowi to powiedz albo hipopotamowi że nie czujesz strachu Smile
Odpowiedz
#19
No niespecjalnie jakoś czuje strach przed misiem czy hipopotamem. Prędzej przed żoną.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#20
Misie maja najdłuższe pazury prawie jak volverine i kilka ton na jednej łapie i dogonią samochód do którego właśnie wbiegłeś i prubujesz uciec...
A hipcie nawet w zoo kiedy otwieraja paszcze to nie dla zabawy ludzi tylko po to żeby nam pokazać że się tam zmieścimy.. Smile i wogule nie lubią ludzi.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rebel Galaxy Robinus 3 3,960 30.12.2015, 19:04 UTC
Ostatni post: AlbertMarstalker



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości