Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK PowerPlay
#41
Oj to widzę duże niezrozumienie materiału Biggrin
Przyłączasz się do wybranego PP, dostajesz 1 rangę i możesz sobie tak egzystować ile się podoba dostając 1000cr tygodniowo, co czwartek. Większość z ludzi zapisuje się do PP aby uzyskać dostęp do unikalnych modułów. W tym celu trzeba być wspierającym przez 4 tygodnie i w 4 tygodniu mieć 3 rangę. Aby to zrobić należy oddać 750 meritów. Te zdobywa się na kilka sposobów, tak jak pisałeś, np. przez walkę, ale też transportując materiały ze stacji kontrolowanej przez PP do stacji, które PP chce zdobyć (to jest najszybszy sposób, bo wystarczy jedna/dwie trasy statkiem transportowym i zrobione, ale darmowa alokacja 10 ton materiałów jest raz na 30min na 1 randze). Po zdobyciu 3 rangi moduły są dostępne w outfittingu w każdej stacji, możesz je kupić, przenieść do schowka i odejść z PP. Pojawia się cooldown na przystąpienie do innego PP, przez jakiś czas mogą Cie ścigać za zdradę NPC i jeżeli potrzebujesz jeszcze innego modułu, to zabawa zaczyna się na nowo.
Oczywiście dochodzi jeszcze aspekt polityczny PP, walka o systemy i wpływy, natomiast o tym za dużo nie powiem, bo nigdy się tym nie bawiłem. W przyszłości system PP ma być przeniesiony tylko do trybu open, więc może wtedy będzie to bardziej atrakcyjne.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#42
Czyli jeśli dobrze rozumiem, w powar play da się osłabiać wpływy innej frakcji na korzyść drugiej (na przykład Aisling straci wpływy w danym systemie na rzecz jakiejś innej frakcji, dajmy na to Zacharego) ?
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#43
straci system kontrolny jeśli ilość punktów (HV) nie pozwala na jego utrzymanie, a jak system osłabicie to ilość punktów z bańki będzie mniejsza o koszty zmienne dla rządzącej systemem frakcji pod warunkiem że system wzmocni, natomiast jak systemu nie wzmocni to z takiej bański nie ma żadnego dochodu w przypadku jak system kontrolny osłabicie.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości