Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK PowerPlay
#31
Spójrz na to z drugiej strony, wynagradzają cie co tydzień, a dodatkowo dostajesz połowę meritów z poprzednich cykliWink ja dalej czekam na Power TWHWink
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#32
Jest dobrze zadowolony jestem

Jeszcze underminingu muszę się nauczyć
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#33
jak by był power TWH , ewentualnie BC to bym rył, a tak to mi się nie chce.
Odpowiedz
#34
Z czego wynika to ograniczenie farmienia Archonowi Delaine.
Jest tak fajnie pod ręką. Czy to w ogóle jeszcze aktualne / ma sens?
Wisi ta informacja o zakazie farmienia od zarania dziejów.
[Obrazek: 22035.png]

"Storm clouds, fire & steel, death from above, made the enemy knell, fighting, power & grace, death from above, it's an army of wings"

Then the Winged Hussars arrived
Coming down the mountainside

Then the Winged Hussars arrived
Coming down they turn the tide"


Odpowiedz
#35
Dokładnie to od wojny z nimi, po której podpisaliśmy porozumienie i z tego właśnie prozumienia wynika to ogranieczenie. Zakaz nałożyli oficerowie i z tego co wiem obowiązuje.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#36
Pacta sunt servanda moi drodzy Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#37
(06.02.2017, 15:30 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Pacta sunt servanda moi drodzy Smile

Wprowadzanie w błąd nie jest wprowadzeniem w błąd, to prawda jest wprowadzaniem w błąd. Kiedy masz coś drobnego do ukrycia, to znak, że masz coś większego w zanadrzu. Jeśli chcesz dokonać czegoś naprawdę strasznego, nie kryjesz się z tym.
Kiedy udajesz, że nie ma czegoś co jest, wtedy wprowadzasz w błąd. Nie możesz utrzymywać wroga w błędzie przez długi czas z uwagi na to, że wróg może stać się podejrzliwy. Oszukiwanie więc nie może trwać wiecznie. Uczynić coś z niczego, to znaczy zamiast wprowadzać w błąd ujawnij prawdę i zastąp rzeczywistym to co nierzeczywiste. Nie wygrasz udając, że niczego nie ma; jeśli sprawisz by wróg myślał, że coś jest, wtedy go pokonasz.



Sun Tzu – Sztuka Wojny
Odpowiedz
#38
Czy jeśli po przeczytaniu tego pouczającego poradnika i kilku strof z Sun Tzu, nadal nie rozumiem Powerplay'u, to znaczy, że jestem jakiś wybitnie ułomny, czy po prostu polityka na skalę galaktyki nie jest dla mnie?
Odpowiedz
#39
Tu są opisane tylko podstawy mechaniki, polityki galaktycznej to to nawet nie smyra Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#40
Powiedziałem mocno skrótowo. W każdym razie jedyne co załapałem to to, że można się przyłączyć i za zestrzelenia wrogiej frakcji zyskujemy frakcyjną reputację. Za coś jeszcze zdobywamy taką reputację (może nie doczytałem, choć wertowałem dokładnie)?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości