Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK PowerPlay
#11
(16.09.2016, 06:30 UTC)Brachu napisał(a): Czy mertisy można oddawać/obierać w systemie danego Power Play`a, czy w dowolnym ?

Wypłatę za uzbierane merity otrzymujesz na dowolnej stacji po rozliczeniu cyklu (czwartek rano). Natomiast merity za vouchery otrzymujesz wg instrukcji w zależności od działalności, np. za fortyfikacje, po dostarczeniu towaru w systemie który fortyfikujesz, a  za undermining po oddaniu voucherów w systemie kontrolowanym przez powersa dla którego latasz.

@Anukus: ja latałem na początku PP u ALD, potem przez długi czas sobie odpuściłem, ale wiem że kiedyś do tego wrócę, pod banderą TWH albo BC Smile
@Kofi Paridae: Czytałem go Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#12
@Gal Black, Kofi

A w jaki sposób zaliczane jest strącenie statku z wrogiego Powersa, bo mi żadnego merista nie dało ?
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#13
@Brachu: napisz w jakim Powersie jesteś i w jakim systemie zastrzeliłes jaki statek. Generalnie zalicza 30 meritów za zastrzelenie. Przy czym frakcje imperialne jak i federalne mają pomiędzy sobą sojusze i jeżeli np należysz do Aisling i zastrzeliłes statki zmiany odejmie Ci 10 meritów.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#14
Smerfetka - Statki Sirius Corp. Kumo Crew, opisane jako Enemy w Systemie Tsche, Awonggalis
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#15
Te systemy są tylko eksploatowane przez Dentona Patreusa, aby wykonać undermining musisz lecieć do systemów kontrolowanych przez wrogie frakcje i tam niszczyć statki (ich nazwa w zakładce undermining danego powersa) za zniszczenie tych statków dostaje się 30 meritów/sztuka ale vouchery należy oddać w kontrolowanych (w twoim przypadku) systemach przez smerfetke.
Sama przynależność do powersa powoduje że statki wrogich sił w całej przestrzeni oznaczone są jako enemy i często cię wyciągają, ale niszczenie tych statków w systemach innych niż kontrolowane przez wrogie siły nie generuje meritów.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#16
(16.09.2016, 10:14 UTC)Gal Black napisał(a): Te systemy są tylko eksploatowane przez Dentona Patreusa, aby wykonać undermining musisz lecieć do systemów kontrolowanych przez wrogie frakcje i tam niszczyć statki (ich nazwa w zakładce undermining danego powersa) za zniszczenie tych statków dostaje się 30 meritów/sztuka ale vouchery należy oddać w kontrolowanych (w twoim przypadku) systemach przez smerfetke.
Sama przynależność do powersa powoduje że statki wrogich sił w całej przestrzeni oznaczone są jako enemy i często cię wyciągają, ale niszczenie tych statków w systemach innych niż kontrolowane przez wrogie siły nie generuje meritów.

Dzięki, rep poleciał
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#17
(16.09.2016, 08:06 UTC)Brachu napisał(a): Smerfetka - Statki Sirius Corp. Kumo Crew, opisane jako Enemy w Systemie Tsche, Awonggalis

Działasz przeciwko Archonowi Delaine?
Odpowiedz
#18
(16.09.2016, 12:12 UTC)GieNkoV napisał(a):
(16.09.2016, 08:06 UTC)Brachu napisał(a): Smerfetka - Statki Sirius Corp. Kumo Crew, opisane jako Enemy w Systemie Tsche, Awonggalis

Działasz przeciwko Archonowi Delaine?

Tak, jak mnie zaczepiają to uciekam, przedtem oddając parę strzałów
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#19
(16.09.2016, 12:20 UTC)Brachu napisał(a):
(16.09.2016, 12:12 UTC)GieNkoV napisał(a):
(16.09.2016, 08:06 UTC)Brachu napisał(a): Smerfetka - Statki Sirius Corp. Kumo Crew, opisane jako Enemy w Systemie Tsche, Awonggalis

Działasz przeciwko Archonowi Delaine?

Tak, jak mnie zaczepiają to uciekam, przedtem oddając parę strzałów

To nie podpadasz pod Salę Odpraw?
Odpowiedz
#20
Nie bo uciekam i ich nie niszczę
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości