Kwatermistrz - magazyn towarów
#31
Najlepiej w menu nr 4 sprawdz w odnośniku do inżymierów - jesli Felicity chce już ( wysłała ci wiadomośc ) że potrzebuje Meta Alloys to range już masz odpowiednią Smile
Odpowiedz
#32
Mam 1 szt. na swoim FC, który stoi blisko Deciat.
Odpowiedz
#33
Ogarnąłem we własnym zakresie, co by nie robić kłopotu a przy okazji trochę systemów poskanowałem, żeby rangę eksploracji podnieść.
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz
#34
No i fajnie, a z ciekawości leciałeś do Maia czy do mgławicy Witch Head ?
Odpowiedz
#35
Do pszczółki Maia Wink
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz
#36
Jest szansa na jedną sztukę Meta-Alloys i eskorte do szanownej Pani Farseer w układzie Deciat? Trzeci kur...czaki raz mnie obrabowali 1ls od Farseer Inc... Sad
Odpowiedz
#37
a czemu nie leciałeś w trybie solo ?
NPC uciekniesz, ale graczowi nie uciekniesz a tych tam się roi od groma i polują na początkujących pilotów.
Odpowiedz
#38
mam na FC tuż obok.
Odpowiedz
#39
Czy w zasobach HKL znajdą się następujące rzeczy, których potrzebuję do inżynierki (lub gdzie najszybciej mogę je zdobyć):
- Molybdeum - 2 szt.
- Compact Composites - 5 szt.
- Focus Crystals - 12 szt.
- Phase Alloys - 22 szt.
- Salvaged Alloys - 5 szt.
- HN Shock Mount - 8 szt.
- Conductive Ceramics - 5 szt.
- Galvanising Alloys - 3 szt.
- Proto Light Alloys - 46 szt.
- Conductive Components - 22 szt.
- Heat Resistant Ceramics - 3 szt.
- Proto Radiolic Alloys - 10 szt.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję. o7
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#40
Wiekszosc z tych towarow jest niehandlowalna.
HN Shock Mount to zwykly commodity - kupujesz normalnie na stacji kosmicznej. Do znalezienia na INARA lub EDDB.

Pozostale materialy niestety trzeba nazbierac samemu.
Molybdenum - raw - pojezdzic na planecie z wieksza zawartoscia tego pierwiastka i sie znajdzie. Ew. wybrac sie do material tradera raw i wymienic inne. Tudziez wybrac sie na wycieczke na matsy G4 a pozniej wymieniac na te nizszych tierow.

Cala reszta jest do wydropiennia z rozwalonych wrogow, roznych signal sources itp. Zdarzaja sie rowniez na planetach w roznych wrakach i opuszczonych instalacjach.

Komplet "legitnych" zrodel materialow jest w arkuszu "Scavenger", jednak jesli zalezy na szybkosci, to zbiera sie wylacznie materialy G5 w High Grade Emission i, oczywiscie, wizyta u material tradera manufactured.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości