Kwatermistrz - magazyn towarów
#21
Jak najbardziej posiadamy takie konto - zwie się MagazynTWH

Zarządza nim nasz Oficer od konsol - @BadDog1978 . Z nim się skontaktuj.
Odpowiedz
#22
(31.05.2020, 12:36 UTC)Kilogramus napisał(a): No trudno... Chcialem zdeponowac Meta-alloys

Waćpan, zapraszamy na Discord do strefy K. Tam na bieżąco możesz ustalać różne sprawy z husarzami i innymi kadetami, koordynować różne działania... i generalnie jest fajnie
Odpowiedz
#23
Podziekowac, zdazylem juz przysnac za sterami i pasc ofiara gwiazy neutronowej, utraciwszy ladunek, wiec odezwe sie przy nastepnej okazji.
Odpowiedz
#24
nawet w kosmosie trzeba przestrzegać godzin pracy, ja sobie tachograf zainstalowałem Smile
Odpowiedz
#25
UWAGA UWAGA!!
w najbliższą niedzielę HKL organizuje DARMOWĄ TOTALNĄ WYSTAWKĘ GARAŻOWĄ !! ( w sumie zawsze była darmowa, hehe )

zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszych kartonów ( w pierwszym poście tego tematu ) i zgłaszanie tutaj zainteresowania owymi towarami.
Wystawka odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinie kiedy słońce świeci prosto na waszą głowę Smile

kilka słów wyjaśnienia - reorganizujemy i rozbudowujemy nasz magazyn. Przebudowa pewnie nam trochę zajmie i będziemy liczyli na pomoc naszej wspaniałej społeczności, no i oczywiście na czynny udział członków skrzydła Smile Tak tak trzeba odkurzyć i wypolerować wasze fioletowe odznaki Smile
Będziemy na bieżąco informować społeczność o szybkich(?) eventach które pomogą nam każdorazowo rozbudowac magazyn o kolejne hale - naj prawdopobniej będą to ewenty TEA BAGGING - liczymy na waszą aktywną współpracę - będziecie mogli teraz pomóc tym którzy pomogli wam na początku waszej kariery Smile
Odpowiedz
#26
no panocki i panie - mamy tu jakichś początkujacych pilotów w trakcie robienia inzymierów?
dzisiaj po południu niewydane towary z naszego konta magazynowego zostaną zdeponowane na jednym z zaprzyjaźnionych FC i zapieczętowane na dłuższy okres czasu ( aż do momentu wybudowania nowego i większego magazynu dla HKL ) . Spis towarów znajduje się w pierwszym poście.

Bieżąca działalność skrzydła HKL oczywiście nadal będzie dostepna. Przypominamy że pomagamy nie tylko w zdobyciu wiekszej ilości gotówki na start - ale także przy zdobywaniu na bieżąco materiałów , np. z niszczenia statków cywilnych... bez otrzymania kar na agresora czyli na siebie Smile
Odpowiedz
#27
Siemanko. Mam pytanie czy magazyn nadal działa? Nie mam jeszcze odblokowanych inżynierów ale chyba najwyższa pora ich odblokować. Także bardzo chętnie przytuliłbym Meta Alloys potrzebne dla p. Farseer.
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz
#28
(02.01.2021, 10:04 UTC)Ghost Hunter* napisał(a): Siemanko. Mam pytanie czy magazyn nadal działa? Nie mam jeszcze odblokowanych inżynierów ale chyba najwyższa pora ich odblokować. Także bardzo chętnie przytuliłbym Meta Alloys potrzebne dla p. Foster.

Działa. Pisz priva na discordzie.
Odpowiedz
#29
Musisz mieć tylko rangę SCOUT w eksploracji , inaczej Felicity nawet od ciebie nie weźmie tego Meta Alloys.
Odpowiedz
#30
Ok, odezwe się.
Rangę mam Pathfinder.
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości