Kwatermistrz - magazyn towarów
#1
Exclamation 
Otwieramy kwatermistrzostwo Husarskiego Korpusu Logistycznego. Poniżej znajdziecie listę aktualnie dostępnych towarów. Jak je zdobyć?
A tak:
1. W tym wątku piszecie ile i jakiego towaru byście chcieli
2. Umawia się z wami też w tym wątku przedstawiciel HKL na miejsce i czas odbioru
3. Przylatujecie i odbieracie
4. Jeżeli nie przylecicie, przepada wam kolejka. Posty dotyczące przekazania, którego data przeszła już do przeszłości będą regularnie usuwane niezależnie od tego czy przekazanie nastąpiło, czy nie.
5. Margrabowie husarskich marchii obsługiwani są poza kolejnością
6. Można też nas łapać na Discord poprzez tag @HKL

Towar                                    Ilość
KONGGA ALE                            16
META ALLOYS                           41
KAMITRA CIGARS                      62
LAVIAN BRANDY                       145
MODULAR TERMINALS              95
MICRO-WAVE COOLING HOSES   54
ARTICULATION MOTORS            2
XIHE BIOMORPHIC COMPANIONS  60
FUJIN TEA                                163
HN SHOCK MOUNT                    24
Odpowiedz
#2
04-10-3304 odebrałem 50 cygar dla inżyniera

oddam najszybciej jak się da Smile
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#3
Zaktualizowałem. Poszło 52, bo 2 się wybuchły.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
HKL dostało ten magazyn pod opiekę więc postaramy się sami uzupełnić zasoby. Po wieczerzy przywiozę przynajmniej część towaru.
Odpowiedz
#5
(05.11.2018, 14:23 UTC)MAGNUM354 napisał(a): HKL dostało ten magazyn pod opiekę więc postaramy się sami uzupełnić zasoby. Po wieczerzy przywiozę przynajmniej część towaru.

Możemy za tydzień zrobić event załadowczy w Kamitrze Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
nie ma sprawy, tylko przyjęliśmy taka zasadę że staramy się w magazynie trzymać materiały na jedno odblokowanie inż. na raz. Chodzi o posiadanie jak największego wyboru . Oczywiście tam gdzie trzeba dowieźć np. 200 min lądowych - to działamy na bieżąco, albo przy ewentualnym zdobyciu np. 100 K bounty ..
Wyjątkiem jest tu chyba Painite - które trzymamy większa ilość aby na bardzo szybko zapewnić komuś zdobycie kasy na kilka wykupów albo dać możliwość kupienia np. Cobry żeby się nie męczył w Adderze Smile
Odpowiedz
#7
Zaktualizowałem zasoby na T9 Smile
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#8
Chętnie odciąże magazyn z 25 szt MODULAR TERMINALS.
Prosze o koordynaty spotkania Smile
Odpowiedz
#9
T9 jest w HR 8444 @Duke Junior łap kogoś z HKL na discordzie
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#10
Ja moge otworzyć magazyn dzisiaj dla kolegi Duke Junior ale to dopiero po godzinie 20 wieczorem - jak ci pasuje to odpusz tutaj.

...odpisz...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości