!!!Jedyna taka okazja dla handlowców!!!
#1
Husarze! Dajemy wam możliwość dołączenia do prężnie rozwijającego się skrzydła specjalnego  HKL czyli HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY. 

Nasze działania obejmują wykonywanie misji handlowych zwykłych oraz wingowych. Skupiamy się oczywiście na misjach wingowych ponieważ dzięki nim możemy realizować dwa cele :
wspomagać naszą Husarię poprzez zwiekszanie lub zmniejszanie wpływów w wybranych systemach oraz pomagać pilotom w zdobyciu funduszy na dalszą działalność lub nawet na start w grze !

Paramy się też górnictwem ( chociaż nie jest to nasza specjalność ) które jest domeną bardziej przemysłową niż handlową ale potrafi być niesamowicie dochodowe. Przypominamy że pod koniec roku w dużej aktualizacji górnictwo nabierze rumieńców, i to do tego stopnia że podczas popełnienia błędu podczas wysadzania asteroidy można będzie sobie uszkodzić statek ! 

Wszystkiego tego doświadczysz w HUSARSKIM KORPUSIE LOGISTYCZNYM - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ.

Jakby tego było mało to czy wspomniałem o organizacji konwojów transportowych np. podczas akcji ratowania stacji. ? nie ?  Smile


Jakby tego było mało to czy wspominałem o organizowaniu pomocy początkującym pilotom ? nie ? Smile  Więcej informacji poniżej :

Najnowszą działalnością skrzydła HKL jest pomoc początkującym pilotom w zdobywaniu gotówki aby ułatwić im start w grze i zapewnić spokojną głowę podczas podróży po bańce.
Polega to najczęściej na przygarnięciu takiej osoby do wingu i wspólne wykonanie kilku misji handlowych  co pozwala takiej osobie osiągnąć płynność finansową.

Naszym najnowszym projektem jest rozwinięcie tej usługi o pomoc w zdobywaniu materiałów do odblokowania inżynierów a nawet późniejszą pomoc w zdobywaniu materiałów do tuningu ich statków  aby mogli się przygotować także do podróży w głęboki kosmos !
Polega to na pomocy informacyjnej jak i gdzie zdobyć wymagane komponenty , gdzie one sa na twoim statku oraz oczywiście na pomocy doraźnej  np. polecimy z Tobą do strefy walk i będziemy niszczyć wrogie statki aby osoba potrzebująca mogła zebrać z resztek wraku wszelkiej maści komponenty które później są wymagane właśnie do tuningu statku.
Takich działań jest mnóstwo - czy to zbieranie artefaktów w ruinach obcych, czy to latanie po spotykanych w przestrzeni interesujących miejscach czy wspomniana walka w specjalnych strefach.

UWAGA -  WSZYSTKIE POWYŻSZE DZIAŁALNOŚCI SKŁADAJĄ SIĘ NA DZIAŁALNOŚĆ NASZEGO SKRZYDŁA I OCZEKUJEMY ŻE OSOBY CHĘTNE DO LATANIA RAZEM Z NAMI BĘDĄ SIĘ W NICH UDZIELAĆ.

Oczywiście ostanie dwie działalności ( pomoc pilotom ) zabierają trochę czasu i każdy z nas poświęci na to tyle czasu ile może, ale naprawdę ma to swoje zalety - nie dość że będziecie mieli okazję zwiedzić trochę przestrzeni to spróbujecie różnych działalności od kopania po walkę i handel a nawet eksplorację. U nas nie ma nudy ! Smile

*****************************************************
A teraz wymagania przystąpienia do skrzydła HKL :

- Ranga Husarz
- Statek z pojemnością na 200 T  ( możemy pomóc w zdobyciu - pełna obsługa )  oraz zapewniamy dostęp do wysokiej klasy modułów w naszej bazie stolicowej w systemie XXXXX
- Statek ze skokiem z pełną ładownią na 20 LY - lub więcej oczywiście ( możemy pomóc stuningować - pełna obsługa ) - widzicie teraz jak działa pomoc pilotom i ile z tego frajdy Smile
- Aktywność w działaniach skrzydła - czyli chęć do gry -  po to do nas dołączacie prawda ?  
*****************************************************

Jeśli któraś z poniżej wymienionych osób dopisze coś w ramach wymagań przystąpienia do naszego skrzydła proszę to dodać do tego co napisałem.

OBECNI CZŁONKOWIE HKL :

YAUTJA ( boss )
MACIEJ1982
PAJK
PAQ
MAGNUM354
HKL-MAGAZYN ( latający magazyn z materiałami pomocy dla pilotów )

--------------------------------------------------------

Na początek szukamy nowych czterech osób  ( 4 )  - z każdym zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna ( na Discordzie )  uświadamiająca cele oraz obowiązki. 

Zapraszamy  gorąco - jesteśmy zgraną ekipą i szukamy osób które chcą razem z nami polatać w kosmosie a nie siedzieć na stacji i zajadać smażone karaluchy. 

Osoby chętne prosimy o dopisywanie się w tym wątku - jeśli będzie więcej niż czterech kandydatów z radością zastanowimy się nad stworzeniem więcej niż jednego skrzydła.
Odpowiedz
#2
Reink Van dall -pytałeś o wstąpienie do HKL?
Teremis Smok - gdzieś ty jest? Smile

Oprócz tych dwóch osób mamy ( jako HKL ) na oku trzy inne chetne osoby . Nie wiem czy się zdecydują ale tak czy siak w tej chwili latamy z nimi i pomagamy stanąć im na nogi.
Pytanie do adminów - czy jeśli te osoby faktycznie wyrażą chęć na dołączenie do HKL i razem z nami wylatają kilka czy kilkanaście godzin realizując cele i wytyczne Husarii i HKL , jeśli ich dobrze poznamy - czy będą mogli liczyć na awans na Kadeta?

tylko nie odpisujcie że nie mogą do HKL dołączyć bo nie są Husarzami - dobrze wiemy że już od dłuższego czasu nie ma rekrutacji i kadetem albo husarzem można zostać tylko w wyjątkowych przypadkach ... A dla mnie to jest bardzo wyjątkowy przypadek że z 300 osób w Husarii nie znalazł się nikt chętny do pomocy innym, za to taką chęć wyraziły osoby spoza Husari które trafiły na nas właśnie dlatego że słyszały że jesteśmy zgraną ekipą itd. ...i po prostu udzielił im się klimat - nie odbierajmy im tego.

Tak samo my jako członkowie HKL mamy za zadanie być aktywna frakcją i rozwijać się . Właśnie to robimy : nie tylko robimy misje wingowe, ale też pomagamy pilotom nie tylko w zdobywaniu gotówki ale także w odblokowywaniu inzynierów i zdobywaniu dla nich materiałów. Potrzebujemy tylko do tego ludzi. Naszym obecnym celem jest zbudowanie drugiego aktywnego skrzydła abyśmy mogli działać jeszcze efektywniej. Widzę w tym szansę dzięki tej nowej trójce pilotów.
Odpowiedz
#3
A czy przewidziana jest opcja: współpracownika HKL ? Bo nie będę blokował miejsca na stała z racji ograniczonego czasu na granie, ale czasami jak będzie miejsce to bym uskuteczniał biznes w skrzydle ?
Odpowiedz
#4
O tototo!!! @DYoda! Mi też Twój pomysł się podoba. Z braku czasu.
Odpowiedz
#5
Wiadomo w ten sposób latamy cały czas
, ze dwa dni temu z Maningiem zrobilismy ze 120 M Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Czym jest Husarski Korpus Logistyczny? Informacja dla pilotów spoza TWH. Mathias Shallowgrave 4 6,611 08.09.2022, 17:25 UTC
Ostatni post: Mike Kastilione
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 13,646 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke JuniorUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości