Pomoc przy materiałach
#21
Swoją drogą. Zna ktoś miejsce gdzie można polecieć i bezpiecznie za pomocą Limpedów pozbierać materiały? Próbowałem na CZ ale tam nawet na HI jest walka emerytów. A jak już coś padnie to nic nie wypada. Zależy mi na tym by być takim sępem co lata, nie zwraca na siebie uwagi i podbierdziela złom XD
Chyba, że ktoś właśnie lata na combacie dzisiaj to bym się podpiął i zbierał pozostawiony przez niego syf Biggrin
Odpowiedz
#22
Mozemy dzisiaj wieczorem pomyśleć. Tylko nie wiem czy w Kamcha jest jeszcze jakiś CZ Smile
Odpowiedz
#23
Wczoraj wieczorkiem na CZ w Kamcha było takie świętowanie wygranej, że nie dało się nawet wybrać strony konfliktu xD
Także pozamiatane przed czasem było.
Co do zbierania śmieci, można skoczyć obadać systemy innych frakcji, które są w stanie konfliktu i działań wojennych i tam sobie "odkurzać" na CZ-H Smile
Odpowiedz
#24
To można się spotkać. Ja będę od 17 dostępny na Discordzie, na chacie głosowym. Można zawsze wybrać jakiś losowy śmieciowy system z CW z dala od strefy wpływów TWH i tam sobie polatać.
Odpowiedz
#25
Ja w tej chwili strzelam w CZ w XINGANG MU, później lecę na CZ w HIP 106714 (robię misje na Combat Bonds z Sali Odpraw).
Jak ktoś chce zbierać szczątki to zapraszam
[Obrazek: 129764.png]

Odpowiedz
#26
Ja czekam na Disco można polatać jakieś CZty albo RESY
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#27
(02.08.2018, 15:05 UTC)Pichonek napisał(a): Natknąłem się na dobrą farmę Data. Farmimy Adaptive Encryptors Capture - G5.

Wymagania:
Łazik (nie trzeba nam ammo ani paliwa, stoimy w miejscu cały czas tak naprawdę)

Metoda:

Lecimy sobie tu:
System: HIP 12099 (około 300 LY od naszego kochanego Maskelyne)
Planeta: 1 B
Lokacja: -54.365, -50.361 (JAMESON CRASH SITE)

Stoi tam rozbita (chyba - teraz jest ciemno i nie widzę Biggrin) Cobra MKIII. W pobliżu są 4 Comms Control. Da się ustawić łazik tak żeby z wieży wszystkie były w zasięgu. Ustawiamy się, skanujemy 4 Comms Control (migają na czerwono - dobrze je widać nawet po ciemku), relog, skanujemy i do porzygu.


Najbliższy System z Data Tradem: Diaguandri Stacja: Ray Gateway - tu sobie wymieniamy na to co nam rzeczywiście potrzeba.

Źródło i filmik ze szczegółami (po angielsku i gość nieco niewyraźnie mówi):
https://www.youtube.com/watch?v=CYbR4uYo9Bs&t=226s


Chciałem tylko poinformować że ten sposób po wyjściu 3.3 nadal działa więc jak ktoś ma jakiekolwiek problemy z 'Data' to polecam
[Obrazek: 113326.png]

"Można mieszać BiGoS łokciem ale zdecydowanie lepiej miesza się Pytonem"
Odpowiedz
#28
@ShiMan - pisałes na discordzie że przygotowujesz temat  zbiorczy odnośnie materiałów do zbierania - poczytaj ten wątek, może któraś lokacja się przyda. Na trzeciej stronie mały off top się zrobił Smile
Odpowiedz
#29
(12.12.2020, 07:13 UTC)MAGNUM354 napisał(a): @ShiMan - pisałes na discordzie że przygotowujesz temat  zbiorczy odnośnie materiałów do zbierania - poczytaj ten wątek, może któraś lokacja się przyda. Na trzeciej stronie mały off top się zrobił Smile

Ja pisałem, chętnie przejrzę Smile
Odpowiedz
#30
(12.12.2020, 12:28 UTC)Spaghetti-o_0 napisał(a):
(12.12.2020, 07:13 UTC)MAGNUM354 napisał(a): @ShiMan - pisałes na discordzie że przygotowujesz temat  zbiorczy odnośnie materiałów do zbierania - poczytaj ten wątek, może któraś lokacja się przyda. Na trzeciej stronie mały off top się zrobił Smile

Ja pisałem, chętnie przejrzę Smile

A ja się dziwiłem co jest grane Biggrin

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spotkanie przy kilofie Yautja 29 37,001 29.05.2018, 10:52 UTC
Ostatni post: Pajk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości