Cyberpunk 2077
#11
LOL, a na serio - podróżowanie na piechotę, pojaqzdami i środkami komunikacji miejskiej, brawo . Ciekawe czy będzie też można używać tych pojazdów latających no i żeby nie skopali fizyki jazdy... Nie musi to być gran turismo od razu ale jakby zawieszenie działało to by było miło Smile

No i najwazniejsze ciekawe czy po podpięciu się pod jakis automat na ulicy da się "wejść" na konto jakiegoś prezesa w korporacji i podrzucic mu jakieś kompromitujące dane albo chociarz konto wyczyścic a następnego dnia w wiadomościach zobaczyć jak koleś skacze z dachu .. Smile Oj rozmarzyłem się.. Smile
Odpowiedz
#12
(11.06.2018, 00:31 UTC)ShinzoSin napisał(a): [Obrazek: t9kS9hV.gif]

#metoo !!!!!!!
Odpowiedz
#13
Byleby to nie było cos z gatunku Watchdogs

A tak pozatym giere zakupie, jednak marka CDPR jest sprawdzona Biggrin
Ten, który powstał...
...nigdy nie umarł.
Odpowiedz
#14
A ja właśnie WatchDOgs instaluje... uwielbiam ta gierkę  ... a trailer mi sie spodobał, bo mi własnie WD przypomniał... 
Image already added
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#15
Mi sie WarchDogs tez podobal, jednak tutaj wolalbym wiecej mrocznego klimatu z bardziej zarysowana fabula, z jaka fajna zagadka, z tym czyms co bylo w pierwszym zwiastunie, z babka-modliszka. Nie chce drugiego GTA, dajcie mi Johnnego Mnemonica! Problem w tym, ze CDP ma chyba juz opracowany taki swiat na podstawie Wiedzmina. Wiesiek byl fajny, jednak wolalbym jaka odmiane.
Odpowiedz
#16
A widzieliście ten fanowski zwiastun CyberPunk2077, oj są dreszcze bez dwóch zdań

https://www.youtube.com/watch?v=OinRDzEbqXc
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#17
Do 2077 to ja dożyje, nie wiem jak wy Biggrin
Odpowiedz
#18
Będę przed setką także spoko Wink
Odpowiedz
#19
Ostatni cyberpunkowy tytuł, w który się zagrywałem to był Syndicate na Amidze Tongue
Dałem szansę Deus Ex, ale się zniechęciłem, gdy po dopakowaniu postaci w umiejętności hakersko-skradankowe nie mogłem pokonać pierwszego bossa, bo niby masz wybór, ale trzeba robić postać rambo.
Liczę na tę grę Smile
Odpowiedz
#20
Wybaczcie, ale jak tu się dziwić, że gracze są najbardziej dymaną grupą konsumentów na świecie?

Pokazali jak na razie ZERO gameplayu, tylko jakieś urywki cutscenek na silniku gry, a ludzie już twierdzą, że to będzie gra wszechczasów i czekają na pre order. Nie twierdzę, że gra będzie zła, bo znając studio pewnie będzie dobra, ale ta cała histeria w internecie to jest coś, co było już przerabiane bardzo wiele razy i przeważanie kończyło się dla graczy źle... Tyle że oni nie wyciągają żadnych wniosków, tylko dalej kupują przed premierą te coraz bardziej wybrakowane i zabugowane gry, a wydawcy widząc co się dzieje, korzystają na tym i w dupie mają jakość produktu. Gdyby raz czy drugi dostali po kieszeni, bo ludziska nie zrobią preorderów, to zastanowiliby się nad swoją praktyką. Tymczasem takie fanbojstwo jakie także widać w tym temacie nie wróży dobrze na przyszłość...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości