Space Pumpkins - pomoc mile widziana :)
#1
Jakby ktoś chciał pomóc mi w poszukiwaniach to chętnie wytłumaczę, przeszkolę i wskażę dobre lokacje.

Trzeba się przelecieć tak 1000ly od bańki, żeby szukać w rejonach gdzie wiadomo, że są. Na razie znaleziono 16 lokacji w sumie, jak na całą galaktykę to bardzo malutko, więc sława gwarantowana Smile
Statek w zasadzie dowolny, szuka się najefektowniej w glide, więc można to robić i haulerem. Zadanie jest dość czasochłonne, na okrążenie kandydata wzdłuż równoleżnika trzeba minimum 80 minut, więc to trzeba wziąć pod uwagę jak ktoś jest zainteresowany. Oczywiście to tylko jeden równoleżnik, ja takich kółek robię koło 14-20 zanim tracę zapał Smile

Oczywiście nikt nie powiedział, że ich nie ma w bańce, ale nie miałem czasu szukać. Sprawdziłem część jednego księżyca 400 ly od Sol, ale na razie bez efektów i poleciałem pod California Nebula  w ramach walki z nudą. Tam na razie też zero efektów, ale się jeszcze nie poddałem.
Odpowiedz
#2
Jak wrócę z wycieczki, to może może... Najpierw to jednak zobaczymy kiedy wrócę Wink
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
(15.05.2018, 18:10 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Jak wrócę z wycieczki, to może może... Najpierw to jednak zobaczymy kiedy wrócę Wink

Tak, zwykle mi tak mówią dziewczyny jak im składam propozycje, więc już przywykłem Smile
Odpowiedz
#4
Mnie już od dawna zastanawia co tym tam knujesz 1000ly na "wschód" od bańki. Po powrocie z Beagle Point na pewno się przyłączę. Niestety może to potrwać jeszcze około miecha.
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości