Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX.
#31
PanTwardowski76 - napisałeś że na padzie gra się tak idealnie i prosto?
powiem ci dlaczego - bo w wiekszości gier np. strzelaninach - także w GTA5 - dla konsolowców jest takie coś domyślnie włączone co się nazywa autocelowanie. Wychylasz się zza rogu i naciskasz spust...
pograj w taką grę na PC i celuj myszką - jeśli dana osoba gra tylko na konsolach to dostanie szału nawet na poziomie łatwym.

Dlatego konsolowcy tak wychwalają granie na konsoli - a przynajmniej jest to jeden z głównych powodów - wiem z doświadczenia, sam kiedys uważałem że nie ma nic doskonalszego od pada od PS. Na szczęście się wyleczyłem Smile
Odpowiedz
#32
Wróciłem do Elitę :SmileGamertag - Funkorama
[Obrazek: 17086.png]
Odpowiedz
#33
Siema wszystkim. Z chęcią pogram ludźmi z Xboxa. Dawajcie mnie do znajomych
Odpowiedz
#34
Witam dopiero co zaczynam zabawe z elite gametag hakpl
Odpowiedz
#35
Odświeżam temat. Na dzień dzisiejszy ktoś gra na Xbox-ie? Nie wiem, czy ludzie z tego wątku grają dalej Wink Jeśli tak, to odezwijcie się - może spotkamy się w grze.
Odpowiedz
#36
Czołem nowy pilot na xboxie . Zapraszajcie gt HarshArkanius
Odpowiedz
#37
(09.05.2021, 09:56 UTC)HarshArkanius napisał(a): Czołem nowy pilot na xboxie . Zapraszajcie gt HarshArkanius

Chyba Cię szczęśliwie dodałem ;Wink
Odpowiedz
#38
To i ja coś wrzucę.
Również, jak Baddog mam tą grę na każdej możliwej platformie, na której wyszła.
Nie umiem tego wytłumaczyć ale po prostu lepiej mi się grało na iksie niż na PS. Fakt, doskwiera brak ludzi na klocku i jeśli ktoś jest stworzeniem stadnym, odczuje to. Aktualnie zaprzestałem gry na xboxie na rzecz PS, a to tylko dlatego że wielu znajomych (łącznie i w rodzinie) właśnie wybrali niebieską stronę, więc i po części zostałem "przymuszony" do PS. Mimo iż posiadam PS5 jak i PS4pro nadal uważam że xbox i jego oferta jest zdecydowanie lepsza (a mówię to, bawiąc się głównie na xbox one S). Aktualnie sprzedałem iksa ale coraz częściej nachodzą mnie myśli że był to błąd.
Oczywiście PC daje najwięcej możliwości, lecz akurat coś, co mi zaczęło przeszkadzać (a wcześniej nie zwracałem na to uwagi, dopóty nie zainstalowałem konsoli) to brak osiągnięć czy trofeów na steam. Ja wiem że to jest w samej grze, no ale jednak... Tongue
I jeśli mogę doradzić, jak nie potrzebujesz mieć zawsze pełnego winga to pozostać na klocku, a z czasem znajomi sami się znajdą, to tylko kwestia czasu
Odpowiedz
#39
Witam. Jeśli ktoś tu jeszcze aktywnie eksploruje na xboxie to jestem chętny jakby co Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 973 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,579 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar
Lightbulb Fleet Carrier TWH - Xbox SimpleMe_PL 5 4,932 02.09.2020, 01:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,935 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Xbox - szukam graczy Nerrazur 3 8,326 06.05.2019, 15:41 UTC
Ostatni post: Wet Hamster



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości