Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX.
#15
Gram w ED na XBOX od pierwszego dnia premiery na konsoli (acz z przerwami) więc nieco mogę powiedzieć:

Plusy:

1. Pozycja leżąca w zaciemnionym pokoju przed 65" TV. Relaks. Acz zdarzyło mi się parę razy zasnąć podczas misji z pasażerami.
2. System zamknięty więc problemy ze sterownikami, aktualizacjami, windowsem, grafiką itd mnie nie dotyczą.
3. Gracze są - puste kwadraciki spotykam dość często - nawet na obeliskach obcych 1200 LY od bańki
4. Mało pilotów nastawionych na polowanie na innych graczy. Gram tylko Open i zdarzyło mi się tylko raz zostac zaatakowanym przez innego gracza.
5. Są polskie grupy na klocku.
6. MS dąży do integracji gier na Xboxie z komputerami z Windowsem więc jest nadzieja na pełny crossplay. Problem z Frontierem, który z trybami sieciowymi radzi sobie mocno średnio.
7. Można sobie w tle uruchomić na XBoxie Spotify i słuchać muzyki podczas gry (Multitasking jak na Amidze Smile )


Minusy:

1. Graczy jest zdecydowanie mniej niż na PC
2. Brak (jak do tej pory) możliwości instalacji dodatkowych wtyczek do Elite.
3. Brak (jak do tej pory) możliwości podłączenia wypasionych manipulatorów do do Elite (a przynajmniej ja się z taką opcją nie spotkałem). Osobiście latam na padzie Elite i jestem zadowolony. Do tego można dodać mikrofon plus klawiaturka kciukowa i to - chyba - max.
4. Brak możliwości podłączenia okularów 3D itp

Wszechświat jest ten sam dla wszystkich, patche te same, community goal te same i działania na PC, PS4 i XBOX wpływają nawzajem na siebie. Jednak jeśli chciałbyś mocniej wejść w interakcje z żywymi graczami (na plus i na minus) to tylko PC. Aktywna działalność w skrzydłach TWH - również PC. Jeśli natomiast szukasz spokojnej rozgrywki w Open z poziomem bezpieczeństwa Solo - to XBOX mówi "dzień dobry".
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX. - przez Conrdd - 08.05.2018, 08:27 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 988 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,612 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar
Lightbulb Fleet Carrier TWH - Xbox SimpleMe_PL 5 4,965 02.09.2020, 01:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,962 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Xbox - szukam graczy Nerrazur 3 8,352 06.05.2019, 15:41 UTC
Ostatni post: Wet Hamster



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości