Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX.
#1
Kochani. Absolutna świeżynka w mojej osobie poszukuje polskich graczy z XBOXa. Z angielskim jestem trochę na bakier, ale masakrycznej tragedii nie ma. Opanowałem już latanie, dokowanie i proste misje. Znajdziecie mnie na discordzie: coldsoul2018#8423. W grze: coldsoul2018. Liczę na Was. Zakochałem się w tej grze Wink

Dziękuję "Fenyl de Lechia" za pokierowanie mnie tutaj.
Wysokich lotów, dalekich skoków.
Odpowiedz
#2
Wysłałem Ci zaproszenie do klubu na X. Dzięki temu bedziesz miec nicki polskich graczy w ED. Ale ilu z nich nadal lata tego nie wiem.

I got you fam - Fenyl
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#3
Dziękuję serdecznie. Rozumiem, że kolega również na XBOXie?
Odpowiedz
#4
Kolega na wszystkim: PC, PS4, Xbox Biggrin
Odpowiedz
#5
Ja jestem z tych niezrównoważonych, latam na wszystkim na X też. Problem tylko taki że raczej razem nie polatamy bo ostatnio nawet golda nie kupiłem. Jakoś nie było motywacji ani pretekstu
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#6
Rozumiem, fajno! A mógłbyś w kilku słowach porównać jakoś te platformy? Tak się złożyło, że niedawno kupiłem XBOXa One X, a poszukując dobrych gier trafiłem właśnie na Elite. Gdyby nie XBOX, pewnie nigdy bym się o nim nie dowiedział... Teraz zastanawiam się czy nie przesiąść się na PC, którego mam bardzo przyzwoitego. Szczerze wolałbym zostać na XBOXie. Złapałem klawiszologię i potrafię parę rzeczy, polubiłem wygodę na kanapie, gdyby jednak gdyby gra była warta świeczki, to hmmm.... Kto wie? Może przesiadka?
Odpowiedz
#7
Między PC a Xbox X różnica polega tylko na ilości graczy. Pod względem graficznym praktycznie niczym się nie różnią.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#8
Czyli nie ma sensu migrować na PCta? Rozumiem, że ilość graczy jest mimo wszystko zadowalająca?
Odpowiedz
#9
Co rozumiesz przez zadawalająca. Jest jednak, jedna duża różnica. Zamknięty system na konsolach, na pc jednak możesz zainstalować sobie programy, które będą zapisywać twoje postępy w grze kasa, rangi, materiały itp. i wysyłać np. na Inare.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#10
Dodatkowo na PC masz wsparcie zewnętrznego sprzętu, jak Hotasy, tablety z dodatkowymi ekranami, VR Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 971 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,577 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar
Lightbulb Fleet Carrier TWH - Xbox SimpleMe_PL 5 4,932 02.09.2020, 01:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,934 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Xbox - szukam graczy Nerrazur 3 8,325 06.05.2019, 15:41 UTC
Ostatni post: Wet Hamster



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości