Warto Zobaczyć BLUA EAEC FG-Y G23
#1
W trakcie powrotu z mojej wyprawy do Beagle Point, odkryłem ciekawy system.
System posiada dwie gwiazdy neutronowe i dwie czarne dziury.
Jest na kursie do naszej koloni Sobieski, więc warto odwiedzić.
Odległość od HR-ki 16,554,23 LY

[Obrazek: AZMMoWZ.jpg]

[Obrazek: itN3oQX.jpg]

[Obrazek: YPIyXAg.jpg]

Ps. nie wiem czy to ważne, ale skanowałem go jako pierwszy Biggrin Biggrin Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#2
(02.05.2018, 05:46 UTC)RANDARIO napisał(a): W trakcie powrotu z mojej wyprawy do Beagle Point, odkryłem ciekawy system.
System posiada dwie gwiazdy neutronowe i dwie czarne dziury.
Jest na kursie do naszej koloni Sobieski, więc warto odwiedzić.
Odległość od HR-ki 16,554,23 LY

[Obrazek: AZMMoWZ.jpg]

[Obrazek: itN3oQX.jpg]

[Obrazek: YPIyXAg.jpg]

Ps. nie wiem czy to ważne, ale skanowałem go jako pierwszy Biggrin Biggrin Biggrin

Gratulacje !!!!

Zapiszę sobie do mojej listy miejsc, które muszę odwiedzić Smile
[Obrazek: odznaki-1.jpg]
Odpowiedz
#3
niezłe odkrycie brawo
Odpowiedz
#4
Fajny Smile Jak dla mnie nawet wart zgloszenia do mapy na EDSM. Tylko najpierw zrzuc mapy z nim w Koperniku zeby nikt cie nie ubiegl. W tych rejonach jest sporo czarnych dziur i neutronowek, ale takie zestawienie to jednak juz cos wiecej Smile
Odpowiedz
#5
Ja zgłaszam wszystko to EDSM. To źle? Biggrin
Odpowiedz
#6
Nie dobrze, tylko wzbogacanie bazy EDSM to jedno a to zeby system przypisal sie Randario to drugie.
Odpowiedz
#7
(09.05.2018, 09:45 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Nie dobrze, tylko wzbogacanie bazy EDSM to jedno a to zeby system przypisal sie Randario to drugie.

Czemu nie dobrze?
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#8
Przecież nie ma możliwości sprawdzenia czy system jest odkryty przez kogos (w grze) w inny sposób jak podleciec do tego systemu prawda ? Wiec sprawdzenie tego w EDSM nic nie da. Mała szansa, że ktoś poleci w to samo miejsce i wróci wczesniej niż ja, czy się mylę?
Odpowiedz
#9
Teraz ciekawe czy liczy się czas skanowania czy czas oddania skanów. Powinien liczyć się czas skanowania.
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#10
Czas oddania sie liczy, bo w innym wypadu gra wypłaciła by credisy za to samo odkrycie dwóm graczom Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 69,581 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości