Szczęśliwego 420!
#21
(23.04.2018, 11:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(23.04.2018, 11:18 UTC)Ziemniak napisał(a): No co, trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Skoro smakosze mocnych trunków to pijaki, to smakosze marihuany, to ćpuny Tongue

Jak ktoś pije codziennie kawę, to też jest ćpunem? Tongue

Tak, jestes. Pamietaj tez, ze od kawy do heroiny niedaleka droga. 

I jak zujesz Orbit z dodatkiem eukaliptusa, to jestes tez koala. Ha, tego nie wiedziales, ni?

Smile

PS. Straszne to.
Odpowiedz
#22
Marichuaninę* się pisze.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#23
(23.04.2018, 11:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(23.04.2018, 11:18 UTC)Ziemniak napisał(a): No co, trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Skoro smakosze mocnych trunków to pijaki, to smakosze marihuany, to ćpuny Tongue

Jak ktoś pije codziennie kawę, to też jest ćpunem? Tongue

To zależy, czy Twoja kawa powoduje, że też masz fazę... 
A jak nie masz fazy po ziole podobnie jak po alko, to zmień dealera, bo pewnie palisz majeranek Biggrin

PS. Skoro wspominasz o edukacji -udowodnione jest naukowo, że zioło uzależnia jak każdy psychotrop zawierający substancje psychoaktywne, z tego powodu jest też przepisywane na receptę ludziom, którzy cierpią w ostatniej fazie nowotworu. Wiec może edukacja powinna działać też w dwie strony Wink

Użyłem celowo słowa "ćpanie", jak to mówią uderz w stół...
Odpowiedz
#24
(23.04.2018, 16:05 UTC)Ziemniak napisał(a):
(23.04.2018, 11:24 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Jak ktoś pije codziennie kawę, to też jest ćpunem? Tongue

To zależy, czy Twoja kawa powoduje, że też masz fazę... 
A jak nie masz fazy po ziole podobnie jak po alko, to zmień dealera, bo pewnie palisz majeranek Biggrin

PS. Skoro wspominasz o edukacji -udowodnione jest naukowo, że zioło uzależnia jak każdy psychotrop zawierający substancje psychoaktywne. Wiec może edukacja powinna działać też w dwie strony Wink

Kofeina to taki sam narkotyk jak alkohol czy marycha. Co do uzależnienia - może, ale nie musi. Palę zioło od ponad 20 lat i jakoś nie czuję się uzależniony. Wiele zależy od człowieka i podatności na używki, więc wypraszam sobie nazywanie mnie ćpunem, dziękujębardzo.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#25
"Palę zioło od ponad 20 lat i jakoś nie czuję się uzależniony." To tak, jak ja pije... a spróbuj przestać Biggrin
Odpowiedz
#26
(23.04.2018, 16:26 UTC)Ziemniak napisał(a): "Palę zioło od ponad 20 lat i jakoś nie czuję się uzależniony." To tak, jak ja pije...  a spróbuj przestać Biggrin

Od paru ładnych lat palę raz na parę miesięcy, jak mi się zachce. Był okres, że ponad 2 lata w ogóle nie paliłem, bo nie miałem ochoty. To uzależnienie? Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#27
(23.04.2018, 16:30 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(23.04.2018, 16:26 UTC)Ziemniak napisał(a): "Palę zioło od ponad 20 lat i jakoś nie czuję się uzależniony." To tak, jak ja pije...  a spróbuj przestać Biggrin

Od paru ładnych lat palę raz na parę miesięcy, jak mi się zachce. Był okres, że ponad 2 lata w ogóle nie paliłem, bo nie miałem ochoty. To uzależnienie? Smile

Raz na parę miesięcy? To ja tak palę papierosy. To w takim razie tak, jakbyś nie palił w ogóle. Znam osoby, które bez jednego dnia nie potrafią już wytrzymać, bo wszystko wokół ich drażni.
Odpowiedz
#28
Niektórzy tak mieli z elite Biggrin
Odpowiedz
#29
Mathias Shallowgrave napisał(a):Kofeina to taki sam narkotyk jak alkohol czy marycha. Co do uzależnienia - może, ale nie musi. Palę zioło od ponad 20 lat i jakoś nie czuję się uzależniony. Wiele zależy od człowieka i podatności na używki, więc wypraszam sobie nazywanie mnie ćpunem, dziękujębardzo.

I sie nie podzieliles...
Odpowiedz
#30
Tak sie usmialem, ze mi sie krecha kokainanen rozsypala... kurde xD
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości