Ankieta: Czy to się sprawdzi?
Oczywiście.
Zawsze można pomarzyć.
Daj sobie spokój.
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
PSVR i Elite Dangerous w cinematic mode
#11
(19.04.2018, 17:14 UTC)ronin_htd napisał(a): Yata z całym szacunkiem, temat/dział dotyczy konsol, oraz działania okularów w Elitce na PS4.
Cytat:Elita nie dziala w VR na PS4 wiec sila zeczy trzeba porówac gogle i ich dzialenie w ED tylko na jednej platformie jaką jest PC.
Z powyższym się zgodzę - jednak patrz moje pierwsze zdanie.
To tak, jakbyś pojechał na zlot Mercedesa i zaczął opowiadać o "beemkach"  Wink

aboslutnie nie - autor chce podlaczyc/zakupic PSVR do PC... obrazek z pierwszego posta wskazuje na laptopa
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#12
Jeżeli autor chce korzystać z PSVR na PC/laptopie - to przepraszam i masz Yata rację Smile
Tyle, że ja tam widzę (na rysunku) również konsolę, jak i w samym zdaniu jest wzmianka o użytkowaniu z PS4.
To może niech autor doprecyzuje  Tongue
Odpowiedz
#13
Autor precyzuje:
Mam zamiar kupić psvr jako bajer.
Wiem, że ED nie wspiera vr na PS4. Dlatego w tytule jest mowa o Cinematic mode.
Podoba mi się możliwość podłączenia czegoś jeszcze do tego ustrojstwa.
Jako ojciec licznej rodzinki, muszę kombinować z potencjałem pewnych rozwiązań ułatwiających (...).
Ogólnie to brak czasu na granie.
Dzięki za podpowiedzi!
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#14
W przypadku podłączenia psvr do komputera nie wiem jak to działa. Jeśli chodzi o konsolę ps4 efektu jeszcze nie ma. Może kiedyś frontier doda opcja VR na konsoli do tej gry;-)
Odpowiedz
#15
@Karghul ale jak oceniasz ED w trybie kinowym? Ma to sens czy raczej szkoda czasu i gałek ocznych.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#16
Znalazłem w wolnej chwili taki filmik testujący okulary Windows Mixed Reality z Elitką.
Niesamowite, wydaje mi się, że poczekam troszkę jeszcze na pojawienie sie podobnych w polsce.

https://youtu.be/vDNOlqokWrc
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#17
Jeśli chodzi o tryb kinowy to zdecydowanie gra sprawia ból. Osobiście lepiej narazie grać normalnie. ;-)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 975 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  [PS4] Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition - 38 zł fistaszek 3 5,990 01.12.2021, 11:30 UTC
Ostatni post: fistaszek
  Zniżka 50% na Elite dla "Goldów" ! Mathias Shallowgrave 0 2,035 20.12.2017, 14:31 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości