Spotkanie przy kilofie
#11
Panowie a gdzie domyslnie zamierzacie kopac? Nie wiem czy sie wyrobie z pracy i do HR'ki na 21 to bym w razie czego skoczyl wprost na wyrobisko. Nie zalezy mi na kasie tylko na odblokowaniu inzyniera i materialach wiec moge zbierac nawet boksyt Tongue A w grupie razniej i bezpieczniej Smile
Odpowiedz
#12
Mam przeczucie że będziemy kopać w HR 8671
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#13
Mozliwe ze bede  Wink  chyba ze przysne Biggrin
Odpowiedz
#14
Kopiemy w HR 8671, gorzej ze sprzedażą SAORSINA jest zablokowana ( a tam zwykle jest BOOM Smile )
Odpowiedz
#15
W chagur mam skup painitu za 120k. Co prawda pewnie wywali mi to wpływy - będę miał co zbijać najwyżej. Platyny tylko nie sprzedamy.
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#16
Type-9 przygotowany i zaparkowany w HR-ce
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#17
Mam nadzieję, że zdążę Smile Mam do przekonfigurowania jeden serwer. Wszystko co się dało zrobić na działającym systemie to zrobiłem, teraz czekam, aż wszyscy z firmy sobie pójdą żeby zatrzymać usługi i zrobić restart. Jak mi nie wybuchnie w twarz to będę Tongue
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#18
Dasz radę Prezes, i tak pewnie równo nie wystartujemy.
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#19
Lece od Guardiansów po szperacza. Wkrótce na pozycji.


Odpowiedz
#20
zapraszamy Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc przy materiałach MAGNUM354 30 40,384 12.12.2020, 14:06 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości