Bonus Weekend
#11
Nieźle, sam jestem ciekaw. Właśnie w tej chwili siadam za sterami i cisnę dalej do Coloni bo mam trochę wolnego czasu
Odpowiedz
#12
no i? są jakieś wypaśne trasy?
Odpowiedz
#13
No, Basic Medicines właśnie dropnęły o 50% w dół. Byłbym się posłużył cytatem z Cezarego Pazury reklamującego Łódź, ale nie wiem, czy wypada - zamiast Łódź byłoby "Bonus Weekend".
https://www.youtube.com/watch?v=jTwle684JB0
Odpowiedz
#14
Czekając aż FedEx dostarczy moje bojowe statki do Lusondy polatałem T9 między tym systemem, a Kamitrą. Do Kamitry wiozłem Marine Equipment, a do Lusondy herbatkę (no i cygara). Sprzęt marynistyczny to 3400 Cr na tonie, herbatka 2600, więc warto polatać chwilkę Smile
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#15
Ktoś planuje niezłą imprezę w LFT 926 (community goal) Wink Niestety, towary potrzebne do balowania, nie wiedzieć czemu, są nielegalne. Na szczęście całkiem niedaleko bo zaledwie 80,98 ly od LFT 926 jest Clayakarma, stolica Juriego, gdzie na stacji Sinclair Port narkotyki są już całkiem legalne. A przebitka to, uwaga: 8944 Cr na tonie! Jeden kurs T9 to blisko 6,5 mln Cr Smile Wprawdzie wlatywanie wyładowaną po kabinę nielegalnym towarem T9 do stacji jest lekko stresujące, ale zysk w pełni rekompensuje stresik Smile W drugą stronę, żeby nie lecieć na pusto można napchać ładownie wszystkim z kategorii Medicines i Weapons.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#16
Jestem właśnie u Pallina, chciałem zrobić Dirty Grade 5. Czy nie miałoi być tak, że robie dirty drive G5 materiałami potrzebnymi na G4? (Specialized Legacy Firmware, Tin, Mechanical Components)? Bo... sprowadziłem taki kawał drogi 17 statków ale nadal chce materiały z G5. WTF? Ktoś coś?


Odpowiedz
#17
(26.05.2018, 19:45 UTC)Diox napisał(a): Jestem właśnie u Pallina, chciałem zrobić Dirty Grade 5. Czy nie miałoi być tak, że robie dirty drive G5 materiałami potrzebnymi na G4? (Specialized Legacy Firmware, Tin, Mechanical Components)? Bo... sprowadziłem taki kawał drogi 17 statków ale nadal chce materiały z G5. WTF? Ktoś coś?

A z czym porównujesz? Bo Inara pokazuje recepty już z uwzględnionym bonusem (więc te nowe, tak w każdym razie wyczytałem na FF). Na G5 wcześniej trzeba było według wiki (
Odpowiedz
#18
Powinien chcieć inne niż standardowe materiały G4. Jeżeli nie chcesz w każdym robić efektu eksperymentalnego, to wystarczy przylecieć jednym, przypiąć blueprint i zrobić w "w zdalnym garażu".
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#19
Eh... już rozumiem. Nie sądziłem, że Inara zmieni kod (zrobi aktualizację) na czas bonusu (nawet nie zwróciłem szczególnej uwagi). Więc powymieniałem wg inary (wg mnie starej) materiały, żeby robić G4 (czyli G5). Eh... powinienem najpierw polecieć się upewnić. Może wtedy bym zauważył, że jednak coś nie tak. W każdym razie dzięki @Baton i @Fenyl de Lechia. Teraz trochę jestem w pupie bo nie mam już na co wymieniać. Za nie uwagę się płaci :> Dzięki Panowie


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości