Spotkanie przy kilofie
#21
[Obrazek: wVMEV9l.jpg]

[Obrazek: r8TGtpW.jpg]

[Obrazek: 2q2mQgp.png]


Painite bezinwazyjnie można sprzedać w systemie GAARNAE po 117k/t ^^


Odpowiedz
#22
Wojna na limpety Smile
Odpowiedz
#23
super to wyszło. kiedy lecimy po platynę?
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#24
w piątek Smile
ale polecimy gdzie indziej - dużo bliżej systemów gdzie można painite sprzedać za 133 K Smile
nie sprawdziłem jeszcze wszystkich pierscieni ale już znalazłem dwa typu Metallic - wszystkie są oczywiście z zasobami Priscine ( czy jak to sie pisze ) . przeprowadziłem już próbne odwierty Smile i trafiłem na skałę Painitu o pojemności 49.80 % mój życiowy rekord - potem było kilka przekraczających 40 % nie wspominając o 30 %. Platyna w skałach o wartości ponad 40 % też bywała często - jak na samotne kopanie - w całej bandzie będziemy w raju Smile . A system jest anarchistyczny ale NIEZAMIESZKAŁY !! czyli żadnych R E S' ów tam nie ma - piratów też nie - kilka razy wylatywałem w górę żeby się przenieść na słoneczną stronę i nikt za mną nie wskakiwał...

Chętnie bym wam napisał jaki to system ale piszę z komórki w samochodzie jestem w drodze na jakąś imprezę urodzinową a po prostu nie pamiętam. Na pewno jako pierwszy nie odkryłem tego systemu ale albo nikt o nim nie pisał na forum albo mi umknęło po prostu ale myślę że warto by było nasze statki górnicze tam gdzieś w pobliżu zaparkować na stałe. Jak wróce do domu to zaraz napiszę gdzie to jest - chciałbym dać temu miejscu szansę.

Mały tip - szkoda wam marnować miejsce na cargo? Zwykle macie Advanced Interstellar i Surface Scanner na statku? A własnie wylądowaliście na stacji w systemie obok aby kupić limpety?
Nie zapomnijcie na mapie galaktyki kupić informacji o ciałach niebieskich znajdujących się w systemie docelowym a potem wymontujcie Advanced Scanner i wstawcie cargo Smile Bez radaru sie nie da ( nie widzę tu zależności ale anglicy są dziwni ) . Natomiast Surface scanner się przyda do szukania informacji o księżycach i pierścieniach ale upewnijcie się że macie go w najmniejszym możliwym slocie - cargo najważniejsze Smile
Taka akcja oszczędzi czas na lot do systemu skanowanie i powrót na montaż dodatkowego cargo Smile
Odpowiedz
#25
Panowie, jestem w domu - system który "odkryłem" i pisałem powyżej to ZETA OCTANTIS.
Miłego testowania.
Odpowiedz
#26
(15.04.2018, 18:44 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Panowie, jestem w domu - system który "odkryłem" i pisałem powyżej to ZETA OCTANTIS.
Miłego testowania.

Magnum potraktujmy to jako szczescie debiutanta, ale miejsce naprawde zacne Biggrin

[Obrazek: yFURDyc.jpg]

Jedynym mankamentem Zeta Octantis jest brak pierscieni Icy. Problem jednak udaje sie dosc latwo rozwiazac Biggrin  Jako baze proponuje system USDIA maja tam stacje Fowler Orbital gdzie da sie zostawic nawet duze statki. A mniej wiecej w przeciwna strone jest system COL 285 SECTOR SO-N B21-0. Przy pierwszej planecie jest ring Icy oczywiscie pristine Smile
Odpowiedz
#27
łał , niezłe trafienie. Statki jak napisałeś można zaparkować w systemie obok i o tym myslałem. Dosłownie ze dwa trzy skoki od Zety są stacje na których sprzedajesz Painite za 130K ..
A jak tam z bezpieczeństwem? pamiętam z ew jakimś innym poście Maciej pisał że jednak piraci wskakiwali za nimi do pierścienia - dlatego też moja T10 jest trochę pancerna i uzbrojona Smile

Bardzo mi się spodobał ten system i jakoś w nim jaśniej niż w 8671 Smile
Pamiętam ż ejak tam testowałem to miałem taka fajna sytuację że nikogo w domu nie było i puściłem sobie obraz na 55 cali Smile statek leciał "powoli" nad pierścieniem a ja zajadałem zupke z puszki Smile jak skończyłem, odstawiłem kubek i powiedziałem - dobra czas się zabrać do pracy i zanurkowałem Smile
Odpowiedz
#28
Ja nie latalem na open. Na solo to przewaznie wyglada tak ze wlatuje w pierscien i cos mi sie pokazuje na skanerze. Po kilku minutach cos podlatuje ale ja mam pusto wiec ponarzeka i spada. Ja profilaktycznie troche w przeciwna strone i juz dalej raczej spokoj. Tylko trzeba pamietac zeby na koniec przynajmniej z pierscienia wyleciec, bo po ponownym wejsciu do gry sytuacja sie powtorzy a juz wtedy nawet jakbys mial same smieci to sie przeczepi i bedzie strzelal. Ostatnio zbieralem te 50 ton bromelitu dla inzyniera i zeszlo mi pewnie z 3 godziny, poza powitaniem nikogo nie bylo.
Odpowiedz
#29
O widzę że chyba w piątek kopiemy Smile
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#30
Ja spróbuję dotrzeć - przerobić muszę T10, bo już mam go dosyć jako statku do walki z Thargoidami.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc przy materiałach MAGNUM354 30 40,241 12.12.2020, 14:06 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości