Misje transportowe w Wingach - ogłoszenia
#11
Robię do późnego wieczora misję transportowe do systemu Yhele. Potrzebuje z tych misji Biotech Condutors (dużo) lub Cracked Industrial Firmawe (dużo). Tworzę statek "karetkę" do pomocy w walce z robalami. Moża też sporo zarobić. Chętnych zapraszam w grze.


Odpowiedz
#12
(29.09.2018, 19:07 UTC)Diox napisał(a): Robię do późnego wieczora misję transportowe do systemu Yhele. Potrzebuje z tych misji Biotech Condutors (dużo) lub Cracked Industrial Firmawe (dużo). Tworzę statek "karetkę" do pomocy w walce z robalami. Moża też sporo zarobić. Chętnych zapraszam w grze.

Zaproszenie przyjęte Smile
Dodaj mnie do znajomych w grze
[Obrazek: 129764.png]

Odpowiedz
#13
Mam 3 misje z Truk na przywóz towarów 4380 ton w sumie za co jest 14 sztuk Biotech Conductors. Będę woził chyba z Maskelinki bo jest najbliżej, dla mojego cuttera to dwa skoki. Jak coś to łapmy się w grze
Odpowiedz
#14
Misje zakończone sukcesem. Szybko i sprawnie. Dzięki. o7


Odpowiedz
#15
Jestem chętny do podpięcia się w misje transportowa. T9 do dyspozycji. PM w grze jesli ktos chetny Wink
Odpowiedz
#16
Siema.
Oświeżam temat, bo kurzu na 2 cm Wink

Jeżeli ktoś potrzebuje kasy na statek lub części (zapewne Kadeci jak ja) to mam kilka misji handlowych w wingu w systemie Okinura.
Potrzebny statek transportowy, ale niekoniecznie (wystarczy Cobra) i chęć zarobienia grubych mln Cr (2 misje na dostawę Bertrandite po 50 mln i inne na Gold).

Jak ktoś chętny to proszę łapać mnie na Discord na PW albo w grze (prawie codziennie ok 21, nick ten sam) i można już lecieć do Bennet Gateway w OKINURA.
Żeby uniknąć wielu pytań to wyjaśnię jak mi to wyjaśniono.
Mam wzięte misje dla 2, 3 osób. Przylatujecie do Okinura, dołączam Was do winga, dzielę się misją, (wtedy widzicie ją i wiecie jaki towar potrzeba dostarczyć), podpowiadam skąd można wziąć towar jak ktoś nie wie, przywozicie towar (część jest już dostarczona przeze mnie) a jak mamy wszystko, ja zakończam misję i wszyscy w wingu odbierają nagrodę, np po 50 mln CR.
Co ja z tego mam? Oprócz satysfakcji, że komuś pomogłem też zyskuję bo zamiast samemu dostarczyć np. 668 t Bertrandite, tą ilość dostarczamy razem czyli i mi i Wam zysk na czysto wychodzi dużo większy. 
Jak macie mały statek to spoko, przywieziecie ile możecie i np. za dostarczenie 30t złota po cenie ok. 50 tyś Cr (koszt 1,5 mln Cr) dostajecie nagrodę 20 mln Cr.  

Aktualnie misji mam 4 i czas na ich zrobienie do piątku, także jakby ktoś nie mógł dziś czy jutro to może zarobić w środę czy czwartek.
I to by było na tyle. 
Ps. mam nadzieję, że jako Kadet mogę dawać takie ogłoszenia  Angel
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz
#17
Swietna inicjatywa ale mam tylko jedno pytanie : przeliczyłeś cenę kupna tego Złota ? bo coś mi się wydaje ze złoto to nawet we dwoje się nie opłaca , najlepiej mieć pełne skrzydło do złota.
Jeśli ilość złota przekracza 300 ton to na bank za kupno zapłacisz więcej niż nagroda jest Smile
Odpowiedz
#18
Spokojnie, wszystko przeliczone, to nie Amber Gold Wink Opłaca się nawet samemu zrobić, ale wiadomo lepiej w 2 lub 3 osoby Smile

Jedna misja 224t złota x 50k = 11,2 mln [nagroda 47 mln], zysk 35,8 mln przy 1 osobie.
Druga 129t x 50k = 6,45 mln [nagroda 20 mln], zysk 13,55 mln przy 1 osobie.

Za nagrodę 50mln jak dla mnie może być i 500t złota bo połowa nagrody zostaje a robię to sam na 2 kursy Pytonem.
Ale dzięki za pilnowanie "młodzieży" znaczy Kadeta (ów) Thumbs_up
[Obrazek: 309309.jpg?1611909611]
Odpowiedz
#19
dlatego napisałem że powyżej 300 ton Smile
Odpowiedz
#20
Fajnie bo chciałem poznać mechanikę wingową w praktyce. Będę ok 21:00. 
Kasy mam sporo więc nie będę sępił tylko realnie pomogę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 14,140 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke Junior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości