Misje transportowe w Wingach - ogłoszenia
#21
A ja mam taki pomysł, zobaczmy czy chwyci Smile

Szukam kilku osób do winga, celem wymiany misji wingowych.

Idea jest taka: członkowie sami biorą i zasypują misje wingowe - transportowe. Następnie raz-dwa w tygodniu spotykamy się celem udostępnienia sobie wzajemnie gotowych misji i zarobienia w ten sposób gigantycznej kasy  Biggrin 

Miała by to być w miarę regularna aktywność, nie jednorazowa akcja.

Jeśli jest ktoś chętny proszę o info celem ustalenia szczegółów Smile
Odpowiedz
#22
wszystko pięknie - ale musisz mieć z ponad miliard żeby robić takie misje samemu.
Dużo szybciej będzie po prostu się spotkać razem i robić te misje wspólnie.
1) zrobicie je w tym samym systemie i odpadnie latanie pomiędzy czterema różnymi systemami
2) bedzie sporo taniej dla każdego z was

czemu?
- zeby mieć dobrze płatne zlecenia na misje wingowe potrzebujecie mieć wysoką reputację w danym systemie - a musisz brać pod uwagę że nie wszyscy chętni bedą takową mieli - lub będą mieli reputację w systemie oddalonym od twojego o 450 LY Smile ( patrz punkt pierwszy )
- ludzie bez reputacji w jakimkolwiek systemie nie widzieli nigdy misji za 50M - więc też nie będą mieli kasy na robienie misji wingowych samemu..

Ogólnie jakbyś uznał moje porady za interesujace to zapraszam do TRUK, NIK, i LALANDE jakiś tam - w grze sprawdzę dokładną nazwę - możemy polatać Smile
Odpowiedz
#23
Generalnie zgadzam się z Twoimi argumentami, na pewno nie jest to coś co można ogarnąć z marszu jak tylko dorobisz się pierwszego T-6 Smile

Ale pozwól mi trochę popolemizować Smile

Po pierwsze dla mnie to metoda na stały, regularny, duży zarobek. I jak każdy taki w grze lub prawdziwym życiu wymaga trochę pracy i przygotowania.

1. Reputacja - tak, trzeba wbić Allied by misje za 50M zaczęły się pojawiać. Ja mam na przykład zmaksowe wszystkie frakcje w Chick Ek. Wymagało to pracy i zaangażowania ? Pewnie, ale teraz zbieram owoce.

2. Wejściowa kasa - tak trzeba mieć trochę uzbierane. Ale na 18 misjach wingowych które ogarnąłem sam - inwestycja około 200mln, zarobek 830. Więc po nie tak długim czasie wyjdziesz na swoje. A pomyśl ile by zarobił wing 4 osób które wymieniają się misjami?

3. Wspólne latanie - pewnie, że tak jest szybciej i łatwiej. Ale z czasem jest róznie, czasem gram w dzień, czasem wieczorem a czasem o 4 w nocy. Trudno mi liczyć na to że ktoś regularnie będzie wchodził i zgrywał się ze mną by wozić towar. A tak spotykamy się na 40 minut, wymieniamy misje i stonks. Nawet polatanie po kilku układa będzie szybsze, niż wspólne wożenie towaru do x-liczby misji.

Pomysł był taki, że każdy pracuje sam a spotykając się i wymieniając misje , zwielokrotniamy zyski wszystkim zaangażowanym. 
Ale taki narzekanie: aaa, repkę trzeba wbić...aaaa, kasy trzeba trochę mieć....aaaa to samemu trzeba będzie wozić.... to nie w moim stylu Smile

Oczywiście rozumiem, że mój sposób grania nie wszystkim będzie odpowiadał i to jest w porządkuSmile Każdy ma prawo grać jak chce i inwestować czas jak chce Smile
Odpowiedz
#24
Ja moglbym z kims polatac na misje tego typu by zarobic na ulepszenia Anacondy. Obecnie moge zaladowac 712 ton Smile
Odpowiedz
#25
To już nie anakonda Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 14,191 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke Junior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości