Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji.
#31
Jeśli znajdzie się miejsce, to i mój nick jest do wykorzystania Smile
Powodzenia w książce i czekam na możliwość przeczytania.
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#32
świetna inicjatywa ,mam nadzieje że wypali.
Korzystaj do woli ;-)
Odpowiedz
#33
@Azorus: Oczywiście, że tak Smile Nazwę staku oczywiście też możesz użyć (latam na "Swiatowid" ). Bardzo fajny pomysł. Będę trzymać kciuki Wink
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#34
@Azorus ie mniemam, że w najbliższym czasie na aktualizację bloga brak szans?
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#35
Czekam na start zbiórki kasy na jakimś portalu i jakieś spojlery Biggrin
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#36
No niestety bloga nie będę pisał pewnie conajmniej przez pół roku. Znajomy "redaktor" był tak miły, że narzucił mi poprawki na 1 rozdzial i pare komentarzy. Teraz poprawki, kolejne sprawdzenie i kolejny rozdzial. Przy 3 rozdziale będę chciał upublicznić 1 rozdziałw ramach croudfundingu. Później keszcze znaleść grafika co okładke zaprojektuje i pojedziemy dalej z tym koksem.
Odpowiedz
#37
Nie chcialem tu nic pisac, bo ja jestem troche takim anarhista sieciowym czy tam moze socjalista(? cholera wie jak to okreslic), ale uwazam ze nalezy sie wszystkim dzielic bo to napedza rozwoj, w kazdym badz raie zeby formalnosci stalo sie zadosc, to mnie mozesz wykozystywac (w ramach przyzwoitosci) jak Ci sie podoba. Tyle.
Odpowiedz
#38
Mój tez można uzywac jeśli taka potrzeba Tongue

Jeśli oczywiście się nie spóźniłem
Ten, który powstał...
...nigdy nie umarł.
Odpowiedz
#39
Mnie, mnie, mnie wez, ja tez chce Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#40
(14.04.2018, 18:23 UTC)Zoltan Chivay napisał(a): Mnie, mnie, mnie wez, ja tez chce Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Ty to już byłeś "użyty" w innej książce... a właściwie to w całej sadze... Wink.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nałóg. Od tego się zaczęło... Alexy78 6 7,658 19.12.2017, 23:00 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Baza na asteroidzie 5000LS od bańki-Nowe odkrycie SP-GGX 2 3,870 02.06.2017, 19:16 UTC
Ostatni post: SP-GGX



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości