Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji.
#1
Chciałem spytać się czy mógłbym użyć nazwy naszej grupy i nicków paru chętnych, którzy się dopiszą pod tym wątkiem?

Parę osób w tym paru Husarzy oraz ostatnio nowy pilot w ED, po zapoznaniu się z moimi blogami... Namówili mnie...

Stało się, chociaż przerażony tym faktem jestem...

Jestem w trakcie pisania książki o tematyce sci-fi podobnej do elitki. Ze wstępnego założenia będzie to saga lub trylogia. Oczywiście jest wiele rzeczy zmienionych. Dla tych co czytali moje blogi nie będzie zaskoczeniem, że Książka prawdopodobnie będzie liczyła ok 300 stron.Po napisaniu pierwszych dwóch rozdziałów rozpocznę akcję crowdfundingu w celu wydania moich wypocin. Narazie zacząłem pisać i nie rozwijając za bardzo akcji mam 5 stron. I tyle stron mniej więcej będzie powstawało dziennie.
Dwóch youtuberów oraz dwie firmy zdejlarowały się odnośnie reklamy.  
Skupiając się jednak na temacie proszę o paru chętnych i zezwolenia użycia nazwy frakcji.
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie możesz do woli używać mojego nicku. Bez cyferek na końcu będzie brzmiał lepiej. Szczerze nie mogę się doczekać przeczytania chociaż odrobiny Twojej twórczości tym bardziej że temat jak najbardziej w zainteresowaniu. Powodzonka i dawaj znać na bieżąco Smile
Odpowiedz
#3
Marv jesteś jednym z pierwszych bohaterów napotkanych. Hehehe dzięki
Odpowiedz
#4
Ja, ja, ja też chcę! Daj potem znać gdzie i kiedy będzie można kupić. Mam nadzieję, że w wersji fizycznej będzie Biggrin Zapach papieru Rolleyes
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#5
Ambitnie! Podoba mi się to, dawaj znać regularnie jak idzie Wink
Odpowiedz
#6
Mogę jedynie zdradzić tytuł... "Blask Daora"
Odpowiedz
#7
Daor nic mi nie mówi, powinien?
Odpowiedz
#8
To słowo wymyślone dao od uniwersalnych zasad kierujacych wszechswiatem. A Ra od boga slonca pana ladu we wszechswiecie.
Odpowiedz
#9
Uuuu, to ja też chcę wystąpić....będę czekał na rozpoczęcie zbiórki i na pewno coś dorzucę do skarbonki.
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz
#10
Chcesz wątku komediowego (?) drag me in Wink
CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nałóg. Od tego się zaczęło... Alexy78 6 7,660 19.12.2017, 23:00 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Baza na asteroidzie 5000LS od bańki-Nowe odkrycie SP-GGX 2 3,871 02.06.2017, 19:16 UTC
Ostatni post: SP-GGX



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości