Kosmiczna galeria.
#1
Będę tutaj wrzucać moje kosmiczne zdjęcia. Konstruktywna krytyka mile widziana Wink

[Obrazek: oyQzFRz.jpg]

[Obrazek: SLOpbvl.jpg]

[Obrazek: Vzs9Wqn.jpg]

[Obrazek: PhQUYKS.jpg]

[Obrazek: Wq1a9ZS.jpg]

[Obrazek: vqEfkZs.png]

[Obrazek: 7yKc3Ig.png]
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#2
Bardzo ładne zdjęcia. Masz talent Smile Widać, że umiesz fajnie kadrować fotki. Przedostatnie mega klimatyczne! Oczywiście +REP i czekam na więcej!

Odpowiedz
#3
Dla mnie dość rzadkie połączenie dobrych fotek i sensownie złożonej galerii, bez powtórek i knotów tu i ówdzie. Kawał dobrej roboty, oglądnąłem z przyjemnością - gratulacje Smile
Odpowiedz
#4
@TeddyPanda, @Baton Dzięki Smile
Widoczek z dzisiaj:

[Obrazek: bGsJdwo.jpg]

06.04.2018
[Obrazek: 1KIC6go.jpg]
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#5
Alcatraz Class Prison Ship i spotkanie z Thargoidem w HIP 17692:
[Obrazek: vlmMGn4.png]

[Obrazek: IPpmXKX.png]

[Obrazek: HtE0Pkn.png]
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#6
Trzecia mi się bardzo podoba, bardzo ciekawy widok. Pierwsza którą widziałem w kilku miejscach wcześniej nie pokazuje wyraźnie co jest tematem, Thargoid się za mało odcina, szkoda, że się nie udało na niego poświecić. W ogóle fotografowanie Thargoidów by było idealne w dwójkę, w skrzydle albo multicrew, trzeba kiedyś zrobić sesję Smile
Odpowiedz
#7
@Baton: Dzięki Smile Będę mieć to na uwadze przy następnej okazji. Z thargoidem mam w sumie jeszcze więcej zdjęć, ale czasem ciężko jest wybrać, które jest to właścwie. Np, takie jeszcze jest.

[Obrazek: nlq1w44.png]  
..albo takie, ale tutaj niestety planeta jest ucięta, więc go nie miałam zamiaru wstawiać.

[Obrazek: 51hFPUc.png]
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#8
Dla mnie oba są ciekawsze niż ta co dałaś na Elite Galaxy Smile
Ucięta planeta nie ma dużego znaczenia bo tematem fotki jest statek Thargoidów, więc tło nie musi być perfekcyjne. Właśnie ta mi się podoba najbardziej z tego tematu Alcatraz, no ale Ty jesteś autorką i Twoje wybory są ważne. Można by ją troszkę przekadrować na przykład tak https://i.imgur.com/6pufN74.png  a planetę wywalić jeśli Ci przeszkadza Wink https://i.imgur.com/SUqkZiz.png
Fajnie linia tego statku więziennego prowadzi w stronę głównego tematu fotki.

(na marginesie nie jestem żadnym tam fotografem, wię to co tutaj pisze to są moje prywatne nieprofesjonalne opinie i traktuję to bardziej jako rozmowę między kumplami a nie pouczanie kogoś Smile )
Odpowiedz
#9
Ok.. W sumie celne uwagi Smile

Jasne, nie mam za złe czy coś. Zresztą prosiłam w pierwszym poscie o konstruktywną krytykę. No to mam jeszcze trochę nauki przed sobą.
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz
#10
Super Smile Bardzo mi się podobają zwłaszcza pierwsza i ostatnia fotka!

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości