Handlowe CG
#11
(17.09.2018, 06:58 UTC)Kadmilos napisał(a): Trwają przygotowania do startu mojej T9 Biggrin
Edit:  Po 2 rundkach jestem już w 50% kontrybutorów coś małe zainteresowanie jest tym CG.

Możesz po Polskiemu?
co znaczy ze dwie rundki? i co to jest kontrybutor,  małe zainteresowanie czym CG ? co to jest?
Odpowiedz
#12
CG= Comunity Goal
Type 9 to taki statek transportowy.
a 2 rundki tyczyły sie 2 przelotów moim t9 z dobrami ktore zbieramy w tym CG.
Nagrody za ten CD skaluja sie w zależności od tego ile towaru dostarczysz więc ja dostarczyłem więcej niż 50% graczy ktorzy tez brali udział w tym CG.

Mam nadzieje że dobrze to wytłumaczyłem jeśli nie to zapraszam na Discorda postaram się wytłumaczyć lepiej.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#13
Aaaaaa noo czaje, spoko wszystko dobrze wytłumaczyłeś, orientuje się w Comunity Goals i poziomie dostarczania dóbr ale nie ogarnołem skrótów.
Embarrassed Thumbs_up
Odpowiedz
#14
Syromyatnikov Horizons ma lock downa. Sad
Odpowiedz
#15
(18.09.2018, 19:44 UTC)LeWaR napisał(a): Syromyatnikov Horizons ma lock downa. Sad

Wyczuwam, że ktoś by statek ukończono nie chce. Złe siły nad CG zbierają się.

PS. W systemie jest też outpost, nie lądowałem na nim, ale mapa galaktyki twierdzi, że też sprzedaje Land Enrichment Systems
Odpowiedz
#16
Zawsze można polecieć do Fotla Smile
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#17
Nie wiem jak wygląda w tej chwili sytuacja, ale podobno CG kończy się sukcesem po osiągnięciu Tier 1.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#18
WUT, serio?
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#19
Tak czułem, że z tymi tierami to jakiś szwindel jest. Wielokrotnie widziałem niskończone CG, które potem w Galnecie były ogłaszane jako sukces, ale że tylko Tier 1 wystarczy? Bez sensu.
Odpowiedz
#20
Gdybyśmy tylko o tym wiedzieli przy naszym CG na bar... Surprised Angry No comment Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lukratywne trasy handlowe Yautja 5 9,216 07.01.2021, 14:30 UTC
Ostatni post: OilHog
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 14,142 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke Junior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości