Dryoea Flyao RO-X d2-427
#1
Sluchajcie trafilem na hmm... ciekawy uklad z neutronowka. TUTAJ link do EDSM'a. Generalnie neutronowka jak neutronowka, ale dosc blisko sa jeszcze 3 gwiazdy i gazowy gigant. Do tego zachowanie gwiazdy glownej jest dosc specyficzne. Albo to jakis bug, albo superszybko wirujaca neutronowka. Tym niemniej chyba nie bede z niej skakal ;P

[Obrazek: dOOfvVI.jpg]

[Obrazek: okuzN9i.jpg]
Odpowiedz
#2
Ciekawa sprawa... ale jeszcze bardziej interesuje mnie co to za nakładka ekranowa Tongue
Odpowiedz
#3
Neutronówka dość typowa, doładowuje się z niej tak samo, tylko lepiej "chwyta" więc trzeba się nastawić na szybsze przelatywanie warkocza, ja takie na ogół po prostu przelatuję na sporej szybkości w poprzek Smile
Odpowiedz
#4
(13.03.2018, 18:44 UTC)Diox napisał(a): Ciekawa sprawa... ale jeszcze bardziej interesuje mnie co to za nakładka ekranowa Tongue

To sie nazywa Captain's Log. Zczytuje logi i przedstawia to co jest w danym systemie plus warosci kartografii i pare innych. Mozna to samo EDD robic ale tu jest ladniej plus wlasnie ta nakladka ze nie trzeba ciagle przelaczac okienek. A i ma fajna funkcje wyprawowa. Kazda wyprawa moze byc oddzielna baza danych, wtedy liczy tylko to co od startu zarobisz.
Odpowiedz
#5
Kuba, chciałem Ci odpisać na jakieś PM po wakacjach i mi napisało, że masz PM wyłączone - no idea o co biega Smile
Odpowiedz
#6
@Baton wlasnie przejrzalem opcje, rzeczywiscie tam jest taki maly V ktorego zabraklo :| Powinno juz byc ok Smile Dzieki za info i sorry za klopot.
Odpowiedz
#7
Właśnie przymierzam się do tego Captain's log. Może być się ciekawą alternatywą dla EDDiscovery. No ten overlay :> Dzięki Kuba za przypomnienie Smile
Odpowiedz
#8
Bardzo prosze... Wlasnie zauwazylem ze ten overlay zmienia sie podczas nawigacji po powierzchni i locie nad planeta. Podobno mozna jakos ustawic punkt do ktorego ma nawigowac, cos a'la gps.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości