Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg
#1
Postanowiłem zarekomendować tak dobry sprzęt w dobrej cenie. Ostatnio dużo osób mnie pytało co by kupić, co polecam. Więc polecam sprzęt który to już mecze rok czasu i nadal sprawdza się profesjonalnie jak na sprzęt za około 200 zł.
A jest to "Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X"Joystick został wyposażony w 12 przycisków oraz 5-osiowy kontroler, które umożliwiają pełne programowanie według potrzeb gracza. Dodatkową zaletą jest regulacja oporu drążka!

[Obrazek: Thrustmaster%20HOTAS%20X.jpg]
Mój cfg jest dostępny pod adresem:
Instalacja:
skopiować do: C:\Users\Twoja nazwa\AppData\Local\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings



hahaha...coś znalazłem ;p Bodzio początki
Daje swojego cfg by pomóc innym ludziom z tym zestawem co ja mam. Wiem jak bardzo frustrująca może być konfiguracja. Gram w Elite Dangerous od 17.01.2015 i byłem takim Nobem że poprosiłem YouTubera o pomoc bo miałem dość. Fakt faktem jakoś straciłem podstawowy cfg. Cfg jest ciagle edytowany, rozbudowywany prze zemnie i jak ktoś z was by coś zmienił (ulepszył) Prosił bym o dodanie go w tym wątku Smile
[Obrazek: HUarwKU.png]
Odpowiedz
#2
Miałem, świetny joystick! Po półtora roku zabiłem grzybek tak, że nie dało się już go reanimować i zamieniłem na X52 Pro, ale jako pierwszy joystick w przystępnej cenie ten Thrustmaster jest wręcz genialny. Również polecam każdemu, kto nie jest pewien czy chce kupić coś bardziej zaawansowanego. Co nie znaczy, że TM jest zacofany - przy ustawieniu sobie dwóch klawiszy jako "shifty" spokojnie zbindujemy wszystkie potrzebne funkcje statku, i jeszcze nam zostaną wolne przyciski na przyszłość.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
Też polecam, zaopatrzyłem się na początku roku i jak na razie powodów do narzekań brak Smile gdyby ktoś chciał cfg to TUTAJ jest wątek.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#4
Również polecam - w tej cenie ciężko znaleźć coś równie dobrego. Minusem jest płytka umieszczona w przepustnicy. Jest zamontowana na dwóch króciutkich wkrętach i ... jeżeli ktoś ma silny kciuk i często używa (5) ma dużą szansę wepchnąć płytkę do środka Smile. Ja osobiście dokonałem tego po roku grania. Naprawa to 15 minut lub prewencyjne wzmocnienie przed faktem. Rozbiórka banalna - nawet ja sobie poradziłem Smile
Odpowiedz
#5
Kupiłem tego joya waz z elitką i jak do tej pory sprawuję się świetnie. Jeśli masz ograniczony budżet to chyba najlepszy wybór. Ja jestem zadowolony.
[Obrazek: 3002.png]
Odpowiedz
#6
Potwierdzam, kupiłem ten sprzęt specjalnie pod ED i jak do tej pory sprawuje się bardzo dobrze.
Sniper edit:
Przy okazji jeśli ktoś stwierdzi, że analog w tym sprzęcie jest zbyt zero-jednynkowy i brakuje wam precyzji, od siebie polecam apkę Joystick Curve dzięki której można poprawić parametry czułości osi. Przetestowałem osobiście u mnie zdało to egzamin. Poniżej filmik z instrukcją
https://www.youtube.com/watch?v=CqzoJPCZM0w
Odpowiedz
#7
Wlasnie do mnie dotarl, dzis wieczor pewnie spedze na konfiguracji Wink
Odpowiedz
#8
Zdecydowanie polecam!!! Z racji, że częściej teraz latam na PS4 to kupiłem wersję tego Hotas-a na konsolę.

Jakby był ktoś chętny to odsprzedam wersję na PC.
[Obrazek: 75287.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Thrustmaster T.Flight (One/4/X), serwis i naprawy we własnym zakresie maqinus 10 13,084 25.06.2022, 12:34 UTC
Ostatni post: maqinus
  [Drivers] Nowe drivery dla Saitek'owej lini HOTAS od Logitech'a Koorak Drey 18 21,393 18.05.2017, 10:33 UTC
Ostatni post: Kriztozz
  [PORADNIK] T.Flight Hotas X GRumaN 1 3,888 10.05.2017, 05:59 UTC
Ostatni post: Azorus
  [PORADNIK] Thrustmaster T16000M - dobry joystick w dobrej cenie, ale czy najlepszy? Xenderr 8 11,530 04.02.2016, 22:14 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości