Holo-Me Vanity Show...
#1
Photo 
...czyli lustereczko powiedz przecie - wątek na selfie naszych pilotów, niezależnie od tego jak poważne czy pokręcone Biggrin

Mathias Shallowgrave ma kilka wcieleń:

1. "Stary, dobry Hetman"

2. "Cwaniak z 11 Parseków"

3. "Business is business"

4. "Łowca Thargoidów"

5. "Vacuum Surfer"
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Nie gorąco Ci w tych kurtkach - wyglądają na ciepłe  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#3
(26.12.2018, 23:37 UTC)GROCHU napisał(a): Nie gorąco Ci w tych kurtkach - wyglądają na ciepłe  Biggrin Biggrin Biggrin

No przecież zima jestWink
Odpowiedz
#4
5. zdecydowanie najbardziej twarzowa Biggrin Myślę, że powinieneś tak chodzić w RL, tak z szacunku do innych xD
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#5
No i już nie zasnę. Tego nie da się odzobaczyć
Odpowiedz
#6
(26.12.2018, 23:31 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): ...czyli lustereczko powiedz przecie - wątek na selfie naszych pilotów, niezależnie od tego jak poważne czy pokręcone Biggrin

Ryczypiór... Ja... i moje różne wcielenia:

1. Pan i władca galaktyki, słaby pilot małych i średnich statków, pałający nienawiścią do wszelkich dźwigów, wiaduktów, anacond, czy cutterów:


2. Gdy koledzy w redakcji Echa mówili, że będzie impreza przebierana, a to był zwykły dzień w pracy...


3. Redakcja Echa - jeszcze nie wyszedłem, a już przyszedłem... Nie objęte w kadrze butelki Świńskiego Ryja walają się po biurze wraz z @CaptainJoint i @epictroller, którzy również walają się po biurze. @Philip Blaine dopiero przyjdzie.


4. W trakcie zbierania danych do materiału, tu pod przykrywką w roli Świętego Mikołaja lub bezdomnego... whatever... sprawdzam dostępność karpi w HR 8444


5. Druga praca, nawet ważniejsza - jako technik. Sprawdzałem właśnie dlaczego ta wtyczka nie działa. Poprosiłem o uruchomienie silnika odrobinę za szybko... Niemniej ponoć teraz wtyczka działa, ale domyć się nie mogłem przez tydzień


Tak, wiem, cały czas niemal w tych samych ciuchach, ale kasa nawet na dwa etaty nie jest za dobra...
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#7
@
(26.12.2018, 23:31 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): ...czyli lustereczko powiedz przecie - wątek na selfie naszych pilotów, niezależnie od tego jak poważne czy pokręcone Biggrin
Mathias Shallowgrave ma kilka wcieleń:
4. "Łowca Thargoidów"

Ta czwórka to nie jakiś tam Łowca a raczej Mr White z serialu "Breaking Bad" Biggrin
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
#8
Zaczepili mnie to dołączę do zabawy Biggrin

1. "Szukać newsów, pić i palić" - tak CaptainJoint wygląda na co dzień
2. "Kurła kiedyś to było..." - gdy wsiadłem po raz pierwszy do nowiutkiego Sidewindera pełen marzeń i nadziei...
3. "Miałeś lecieć na krótkie eksplo..." - ...takie słowa usłyszałem od @epictroller gdy wróciłem po miesiącu nieobecności.
4. "Ja nie znam żadnego CaptainaJointa" - gdy ktoś znowu chce zrobić mi kuku...
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz
#9
To i ja co nieco dołożę

1) Znacie mnie pod tą twarzą, z którą od ponad roku jak jestem w Husarii
2) Jednak moje ciało przestawało nadążać za wymaganiami stawianymi przez BanHammer i zdecydowałem się poddać operacji wszczepienia implantów cybernetycznych, które pomagają i ułatwiają komunikację z Młotem oraz zapewniły nieprzewidziany korzystny efekt uboczny ************utajnione przez dowództwo************
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#10
@Scarlet Yuri, ale rentę dostajesz, nie?
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości