Mass Effect Trylogy - pytanie
#21
(14.02.2018, 16:10 UTC)SEBA312 napisał(a):
(14.02.2018, 15:58 UTC)Pienias napisał(a): Raz zagrałem w ME2 po polsku. Nigdy tego nie zapomnę. Głos Rozenka śni mi się po nocach. Jedyna osoba, która się przyłożyła to aktorka podkładająca głos Tali. Potem był Wiedźmin i znowu Rozenek. Boże jak mnie to męczyło.

W ME2 Sheparda grał Łukasz Nowicki w ME1 Marcin Dorociński. Rozenka tam sobie nie przypominam Smile

No przysiągłbym, że to ten od Geralta. Mea Culpa.
Odpowiedz
#22
Po wielu próbach w końcu się udało. Ale postępowałem bardzo niestandardowo. Teraz bym nawet tego nie powtórzył. Trochę poszło z automatu trochę ręcznie, coś tam skasowałem itp Smile

Co do dubingu to mieliście rację szału nie ma. Ale mi bardzo nie przeszkadza, zwłaszcza jak pisał ktoś wcześniej mogę się skupić na tym co się dzieje na ekranie a nie na czytaniu.
Odpowiedz
#23
Pamiętaj, że w ME3 nie ma dubbingu wcale Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#24
(15.02.2018, 08:28 UTC)Scarlet Yuri napisał(a): Pamiętaj, że w ME3 nie ma dubbingu wcale Biggrin

No jakoś będę musiał z tym żyć. Ale dałbym se rękę uciąć że w ME3 też jest dubbing
Odpowiedz
#25
Ok to ja mam pytanie z nieco innej beczki jaka klase polecalibyście mi na 1 podejście do tej trylogi ?
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#26
Vanguard bardzo polecam. Dobry balans pomiędzy offense i defense.

Taki Żołnierz z biotyką.

https://www.youtube.com/watch?v=RWJE0smCPxE

Ale tak na serio to graj czym chcesz. Zobacz sobie jakie są klasy i wybierz taką, która Ci pasuje najlepiej. Wink

Żadna z klas nie jest underpowered.
[Obrazek: 96326.png?1548872402][Obrazek: YyLyS84.png]
Odpowiedz
#27
(18.09.2018, 12:48 UTC)Kadmilos napisał(a): Ok to ja mam pytanie z nieco innej beczki jaka klase polecalibyście mi na 1 podejście do tej trylogi ?

To zależy od części i od poziomu trudności i od składu drużyny,  jaką zabierzesz na akcję. Szczególnie w ME1 ma znaczenie dobór towarzyszy bo tam od umiejętności zależy nawet dostęp do niektórych znajdziek. Zanim poznasz niuanse zdolności najłatwiej będzie chyba żołnierzem z uwagi na dostęp do wszystkich rodzajów pancerzy i umiejętności posługiwania się wszystkimi rodzajami broni.
W ME2  mnie zawsze najlepiej grało się infiltratorem,  Choć żołnierz znów wydaje się najbardziej uniwersalny, a przez to najłatwiejszy.

WME3 najbardziej wymiata chyba vanguard.

Ogólnie jednak klasy są nieźle zbalansowane i jakichś drastycznych różnic w jakości rozgrywki nie ma. Cała sztuka to dopasować styl walki do własnych preferencji. Na normalnym poziomie trudności nie trafisz raczej na większe wyzwanie. Na poziomie szaleniec będziesz musiał korzystać z aktywnej pauzy i samodzielnie zarządzać mocami drużyny i kierunkiem ich rozwoju.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#28
Biotyk Heart
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#29
Mam zamiar wybrana klasa przejść wszystkie 3 części. Wszystkie opinie mile widziane. Na chwile obecna skłania sie do Vanguarda.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#30
Biotyk albo Sentinel (po polsku to chyba był Strażnik połączenie Biotyka+Inżyniera)
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mass Effect : Andromeda Reaveler 282 228,043 26.08.2020, 18:46 UTC
Ostatni post: Pienias
  (Pytanie) Propozycja symulatora: Kolej czy TIR-y? ShiMan 21 19,650 09.07.2019, 16:16 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości