Ciwilizacja VI
#11
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/si...-w-cdkeys/
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#12
Nie kupujcie tej gry, a już w szczególności z dodatkami. Cała sobota mi zleciała nie wiedzieć kiedy Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#13
To może jakieś multi? Tongue
Odpowiedz
#14
Ja chętnie, ale jeszcze słabo ogarniam VI i pewnie dostanę straszny łomot Wink

@Scarlet Yuri widzę, że masz już ten najnowszy dodatek. Bardzo zmienia rozgrywkę czy to raczej kosmetyka?
Odpowiedz
#15
Nie jestem wywołany do tablicy, ale wcisnę swoje trzy grosze: dodatek super, wprowadza znacznie więcej nowości niż poprzedni. Nowy sposób na zwycięstwo, wszystkie rzeczy związane z klimatem, zmiana systemu surowców, oczywiście nowe cywilizacje, technologie, jednostki itd. Jak jesteś civ-maniakiem to bierz i się nie zastanawiaj. Jak nie, to poczekaj na przecenę, bo cena jest dosyć wysoka.
Odpowiedz
#16
Jak przedmówca, warunki klimatyczne: wylewy rzek, susze, wybuchy wulkanów mają wpływ na pola, które obejmą swoim działaniem. Mogą pomóc użyźniając glebę, zaszkodzić uszkadzając lub niszcząc zabudowania, a nawet zabić populację danego kafelka. Kongres światowy zapewnia dodatkowe modyfikatory czasowe w trakcie rozgrywki. Energia elektryczna z paliw kopalnych zapewniająca dodatkowe bonusy od dzielnic. Spalanie węgla i ropy emituje CO2 do atmosfery przez co ociepla się klimat, topnieją czapy lodowe i podnosi się poziom oceanów. Można temu zapobiec badając i budując zapory przeciwpowodziowe albo pogodzić się z tym i oddać zagrożone tereny Neptunowi.
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#17
Zagrałbym, ale nie mam niestety szóstki. Sad

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#18
Jest nowa opcja multi, czyli granie przez chmurę - zamiast przekazywania sobie dyskietki z zapisem  Smile Z racji, że ciężko się czasem zebrać można by spróbować starym sposobem. Są jacyś chętni?
Odpowiedz
#19
No pewnie +
Odpowiedz
#20
(07.03.2019, 20:09 UTC)Pienias napisał(a): Jest nowa opcja multi, czyli granie przez chmurę - zamiast przekazywania sobie dyskietki z zapisem  Smile Z racji, że ciężko się czasem zebrać można by spróbować starym sposobem. Są jacyś chętni?

Przypominam co mlodszym graczom ze "chmura" byla juz w wczesnych latach 80-tych , dlugo przed pierwsza CIV Smile

Pamietam jak przez mgle ze programy komputerowe zgrywalem  z polskiej audycji radiowej na kasete magnetofonową, od ustawinia anteny zalezalo poprane zapisanie programu ,a pozniej od ustawien glowicy magnetofonu ( przewaznie kasprzak) jej poprawne wgranie do pamieci  co trwalo srednio 20~30 minut x 2 ~ 3 nieudane próby w magicznym  atari 800xl lub zx spectrum
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciwilizacja V ShinzoSin 98 73,320 30.12.2023, 19:10 UTC
Ostatni post: ShinzoSin
  [PC] Kto chce Civilization VI? ryczypior 26 20,676 15.01.2018, 20:19 UTC
Ostatni post: janosik13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości