Ankieta: Kiedy pasuje ci granie w ArmA3?
Piątek wieczorem (18 -20)
Sobota wieczorem (18 -20)
Niedziela wieczorem (18 -20)
Inni termin (Jaki?)
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Weekendowy coop w ArmA 3
#11
(26.01.2016, 15:03 UTC)2M1R napisał(a): Wtedy kiedy ankieta wskaże [Obrazek: smile.png]

Jak coś najbliższy piątek odpada...

Ja w sumie moge zagrac w czwartek/piatek i niedziele. 

Z modow mozna dodac jeszcze :

Tak Force Arrowhead Radio - mod na realistyczne radia przy uzyciu Team Speak 




Advanced Combat Enviorment 3 tzw ACE3 - mod dodajacy mase nowych rzeczy typu nowy system obrazen, dzwieki broni, pojazdy, realizm (odrzut broni, gazy wylotowe z wyrzutni rakiet, ktory moze uszkodzic zolnierza stojacego za strzelajacym) 



Odpowiedz
#12
Też o tym myślałem ale nie chciałem odrazu z grubej rury Smile Jeśli chodzi o Task Force Radio to musiał bym z hetmanem pogadać bo chyba wymaga specjalnego układu kanałów
Odpowiedz
#13
To zalezy od tego kto bedzie gral Smile Ja z Dante mamy kilkaset godzin wiec.. Smile

Co do TFARA to z tego co mi wiadomo dziala tak samo jak ACRE z Army2. Wiec wystarczy tylko plugin do tsa (po stronie klienta) + mod w samej grze. W najgorszym wypadku bedziemy myslec.

 A i tak swoja droga trzeba najpierw zobaczyc ilu bedzie chetnych i ew pod nich tworzyc paczki modow. Zreszta bede na tsie w czwartek/piatek to mozna sie jakos dogadac i wymyslic cos sensownego Smile
Odpowiedz
#14
Dodałem do głównego posta ACE3 (ACE2 znam) i TFR jako mody do obadania. Pozostaje jeszcze kwestia doboru misji i hostowania. Ale to się obgada jak będzie zainteresowanie...
Odpowiedz
#15
Proponowalbym cos na styl Dominacji od Xeno lub Insurgency. Patrol Ops tez moglby byc ciekawy.
Z hostowaniem powiedzmy do 5-10 graczy problemu nie powinno byc. Choc jesli bylaby stala grupa do gry to zawsze mozna cos wykupic (serwery chodza po 20euro za miesiac na 10slotow).
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas Dr.Kobayashi 57 48,915 02.05.2020, 22:02 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,820 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  server Arma 3 Dr.Kobayashi 37 27,695 06.08.2016, 11:24 UTC
Ostatni post: 2M1R
  Dziś wielka sesja Arma III! Baton 4 4,325 29.07.2016, 13:59 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości