Sea of Thieves
#31
Dlatego trzeba wykorzystać darmową możliwość grania, ewentualnie zaszaleć na abonament za 7 zł, przetestować, pograć dopóki ludzie grają i odłożyć grę na półkę: do kupienia za 90% ceny Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#32
Dokładnie, zgadzam się z dwoma przedmówcami Smile
Odpowiedz
#33
Ja zrezygnowałem z subskrypcji Xbox GamePass, jakby co to parę dni testowych jeszcze zostało ale przedłużać nie będę.
Może kupie kiedyś na promocji na własność, zamiast tego wziąłem na testy HBO GO Biggrin
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#34
(28.03.2018, 00:13 UTC)ShinzoSin napisał(a): Angry Joe właśnie ostro skrytykował tę grę. I teraz mam zagwozdkę bo z reguły jego recenzje są obiektywne, z kolei Wy mówicie, że gra jest spoko...




Przecież to forum o Elite Dangerous, tutaj ludzie lubią takie puste gry Tongue
Odpowiedz
#35
Szczerze? Przy SoT to nawet Elita ma pełno contentu Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#36
Ktoś jeszcze grywa, czy już się wszystkim znudziło? Biggrin Bo zassałem i chętnie bym z kimś popływał.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#37
Niestety z przyczyn niezależnych odemnie ( żona wyjechała w delegację i zabrała ze sobą jedyny domowy komputer Angry) nie mogę chwilowo grać w ED. Dlatego przesiadłem się na xboxa i zasysam Sea of thieves. I teraz pojawia się pytanie bo w opisie gry pisze że jest w niej cross platform multiplayer. Czy to oznacza że mógłbym z Wami pograć bez względu na platformę na której gracie? O ile jeszcze od czasu do czau  zdarza Wam się w to grać. Postanowiłem w końcu wypróbować ten tytuł a wiecie jak to jest grać samemu, jakoś tak smutno...
Odpowiedz
#38
No niestety akurat skończył mi się okres próbny, a na razie nie zamierzam kupować gry, bo mało jejWink
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#39
(16.04.2018, 16:24 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): No niestety akurat skończył mi się okres próbny, a na razie nie zamierzam kupować gry, bo mało jejWink

No ja korzystam z xbox game pass
Odpowiedz
#40
Gra niestety będzie martwa w kilka m-cy, bo nie zapowiada się, aby microsoft coś z nią planował zrobić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości